Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Taclale de Pinguini


Recommended Posts

Aqai , Simona , nu stiu ce sfaturi sa va dau, santeti niste mame eroice, eu sant adult cu adhd si va zic sincer ca fac tot ce e posibil de la listute ca nu pot fara si program si scris tot in calendar dar totul nu merge pana la un punct .. la mine pe urma ma ajuta enorm medicamentatia , stiu Aqai ca esti impotriva si nu stiu care iti este punctu de vedere ? dar mai tarziu ce plan ai? cand ai epuizat toate resursele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata.o cafea?strumfi eu te inteleg tare bine.la mine cateodaata cedeaza cu codeina cateodata cu un unguennt puterea ursului...bio asa se cheama,aplicat pe zina dureroasa cateodata cu aulin,iau rar...cateodata trece singura dupa trei zile de chin...eu am nevralgie arnold.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, lumea se pregateste de sarbatoare si voi aveti numa' probleme...imi pare rau sa aud asta; dar ca un credincios ce ma declar, stiu ca este o saptamana grea, cu multe incercari...dupa care binele invinge. Sa zicem ca ma credeti si v-am ridicat deja moralul [:)]

Simonna, poate mai stai pe aici, imi place cum scrii, sa stii ca aici nimeni nu face implozie, cate o explozie mai exista, dar asta-i scopul, sa explodam aici si sa fim zen in alte parti.

Desigur, trebuie acordul sefei, dar experienta unui parinte cu copil mare o s-o convinga...asa sper [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, bun venit si da, da, ridicam fanioanele, steguletele si vuvuzelele sa ramai. O stiti pe Simona? Pe ea ca pe ea, dar il stiti pe Atomix? [pl]  La inceput de forum, cand Atomix deprinsese primele cuvinte, prin urmare primele lectii de argumentatie logica, Simona facuse un subiect cu "perlele" dumnealui. Puteai sa mori de ras. Era avant la lettre-ul pt "copiii spun lucruri trasnite". Savuros copil. Care iata, a facut 15 ani... si are si o sora... Ce bine imi pare ca aflu din nou despre el!

 

Rox, cate oua si cozonaci ai voie sa mananci inainte de era glaciara? :D Ce-a ajuns si stiinta asta, domne! De unde pana acum inghetai chestii sa le pastrezi pentru posteriate, acum le ingheti ca sa le pipi cu indiferenta...

 

Strumf, cere de la iepuras niste sedinte de masaj (daca vin cu o sauna la pachet si stii ca iti prieste, cu atat mai bine), poti? O juma de ora pe zi n-o fi foc!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu il stim pe Atomix? Simona, ia ramai tu pe aici sa ne mai povestesti despre cum se descurca o mama cu un copil asa de destept  [flo2] . 

 

Dati idei cu ce faceti bun de Paste in afara drobului si a pastei de peste? Pe astea le am deja pe lista, poate pun si de o salata de boeuf fara boeuf. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Simonna, welcome [;)]

 

Aschi, ce pasta de peste? din aia cu maioneza sau cu unt si capere? eu nu fac decat pasca si cozonaci ca suntem invitati si duminica si luni si e pacat de mancare.....

 

doamna Karu, nu stiu [:D]. am omis sa intreb [:-)))]. voi ati evadat aseara...??? ;;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

doamna Karu, nu stiu [:D]. am omis sa intreb [:-)))]. voi ati evadat aseara...??? ;;)

 

Am primit bilet de voie pentru joi seara, cu conditia sa ne intoarcem vineri pana in pranz [batcap]

Nu de la copii, cum v-ati astepta, ci de la parinti :) Ieri am iesit cu tata nitel in "urbe" si ma prezenta: "fetita cea mica, mai am una cu 4 ani mai mare" (a mare avand copil de 20 de ani, da?)

Isi scot parleala cred pentru libertatea pe care mi-au dat-o cand eram cu adevarat mica :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...