Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sarbatoare pe Ghetar: Christos a inviat!


Recommended Posts

Buflea,

multa sanatate lui Alex, mai eu nu am mai intrat pe forum de 2 zile si ce vesti aflu lasa ca o sa fie bine si treceti voi si peste asta , refacere rapida si Pasti acasa sarbatorit cu familai [flo2]

 

eu umblu cu masina pe la mecanic, mecanicul meu se pensioneaza, iar masina mea avea nevoie de repartii majore,

mandra mea azi sa trezit cu fata toata alergica nu stiu ce fel de reactie a facut am sunat la dr. si am programare maine, a dat cu cortizon dar inca e iritata,si e si racita of of

eu sant intr o oboseala cronica, nu am chef de curatenie ...cozonaci si alte chestii

[fri] [fri] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, n-am mai citit de ieri. Of, ce urat... Bine ca v-ati dus la spital si ca sunteti pe calea cea buna! Doamne ajuta sa scapati repede.

Acasa relaxati-va, lasa daca nu apuci sa faci mare lucru pt Paste, important este sa fiti bine  [flo2]

Pana la urma cum au decis cu drenajul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, imi pare rau de sarbatoarea voastra ratata. Pupam pe Alex cel curajos (sshhh, nu ii spune, pupam in secret , ca precis nu ne lasa  [flo2] ). Sper ca mancarea din spital sa fie buna, macar scapati de gatit (de nu, exista si domnul M cel galben).

 

BellaDonna, sanatate fetitei. Are des probleme cu alergiile? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna

 

pana sa scriu eu.... a inchis Rufus usa dincolo. si intre timp a cazut netul de cateva ori, e pe duca laptopul asta.  [fri]

 

 

buflea, la tine si al alex m-am gandit azinoapte, m-am rugat ptr voi. e bine ca sunteti la spital, stati acolo cat spune medicul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bella, sanatate fetiteti tale. si tie odihna eficienta. 

 

mickyy, poate in cateva randuri ne spui ce ai facut la medic. 

 

 

io am in plan ptr maine sa bucataresc ceva usor. o sa fac cozonacul si oole. sambata plecam la Heidelberg, probabil vom inopta undeva acolo daca e vreme faina. 

daca nu, venim acasa si fac friptura de miel cu salata si un praz verde. 

ma intreba astazi un coleg daca e gata curatenia de paste. colcaie praful si paienjeni pe la colturi, dar nici nu ma stresez. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut acum 2 zile un reportaj despre St.Petersburg; orasul a fost proiectat de catre un arhitect elvetian din partea italiana (Ticino). Si al meu elvetian a fost surprins de asta  [fri] Ca sa nu mai zica lumea ca elvetienii au ajuns unde au ajuns doar din cauza bancilor  [:)]  De exemplu, a doua mare banca elvetiana s-a infiintat in jurul anilor 1850; cum ? un politician  renumit (plus profesor de economie) a vrut sa construiasca o cale ferata din nord pana in sud si in acelasi timp sa finanteze si industrializarea; asa ca s-a gandit sa infiinteze o societate de imprumut; el s-a gandit sa emita actiuni in valoare de 3 mil.franci, insa in 3 zile au vandut actiuni in valoare de 281 mil.franci [fal]            

In Elvetia exista 670 tuneluri, 6000 poduri si peste 5000 km de cale ferata. Elvetia are cea mai mare densitate de autostrazi din lume (1800 km in total); iar reteaua de drumuri nationale are cam 70000 km. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...