Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatoare pe Ghetar: Christos a inviat!


Recommended Posts

Hei! Am ajuns acasa. Nu-mi vine nici sa ma hlizesc, nici sa povestesc pana n-aud ca Alex a depasit orice obstacol ii mai apare in cale. Am mare incredere ca e pe cele mai bune si responsabile maini, ca e luptator de temut pentru orice microb cu 7 capete pe care o sa-l faca una cu pamantul mintenas. Am incredere ca tu, Buflea, alimentezi campionul cu cel mai de temut antidot. Pazea infectie, ca te-ai pus cu cine nu trebuie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am lipsit aproape o sapt de pe ghetar( de cce/?asta e o alta poveste), eu tot nu stiu ce a patzit alex la mina, unde/de unde s-a iinfectat...operatie?

 

stiu doar ca e bolnav cu febra si scarlantina...buflea crede-ma ca m-am tot rugat pt voi de sambata de cand am citi pe scurt ca sunteti in spital.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea trimit si eu ganduri bune spre tine si Alex.  V-ati adunat cu totii la spital ieri?

 

Michelle pe unde ai fost?

 

Noi am petrecut la niste prieteni.  Am mancat si am baut apoi am lungit-o la un pahar de vorba.

Le-am facut celor mici egg hunt in gradina.  Unul din ei a prins furtunul de apa si s-a facut fleasca.  Nu era foarte cald afara si nu i-a placut experienta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...