Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatoare pe Ghetar: Christos a inviat!


Recommended Posts

am uitat sa va spun, ieri am primit hirtie de la tribunal ca am pierdut procesul.

e ceva de domeniul ridicolului...

judecatorul nu ne-a lasat sa ii aratam video ccu casa facuta vraiste, si bucataria neterminata. nu l-a lasat pe sot sa spuna cum s-a petrecut situatia, raportul de la bordul contracctorilor si dovezile, zecile de poze nu au contat.

pe contractor l-a prins ca a vvenit cu hirtii false, ilegalitati, incalcari de coduri si desigur cu martori falsi...si fara nici o dovada, absolut nicciuna ca a terminat ce trebuia sa faca.

sincer sa fiu, daca nu as fi fost acolo , nu l-ass fi crezut pe sot.

 

....si dupa toate astea...noi treb sa-I platim 1000.

 

nu mi-e de bani, ca pana la urma bucataria mi-am facut-o f ieftin. iar contractorul a platit amenzi mai mult decat a castigat...dar e vorba de dreptate.

...cam asta e dreptatea care mi s-a facut

...oriccum bine ca s-a terminat, nu vreau sa mai aud...merg mai departe.

daca asta a fost planul lui Dumnezeu, ..."so, be it!"

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Michelle, ce porcarie!!!

 

Buflea, nu. Niciun antibiotic schimbat, trebuie facute 7 zile, dupa aceea mai vorbim. Eu consider o mare greseala asta. Nu stiu ce sa zic de rezultatul rnn-ului, vedem intai. Presupunerile nu ajuta la nimic.

 

Strumph, nu pot crede ca daca te duci la urgente nu se uita nimeni la tine. Asa zicea si buflea si a avut alta experienta. Asta daca zici ca cel mai devreme ai appointment pe 23 iunie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, daca tu nu ai avut dureri de cap cat ai fost plecata si acum au revenit, ia purica-ti un pic casa: ai cumva mobila noua sau folosesti ceva parfumat nou sau prea intensiv? Ai stat acum mai mult la calculator /TV decat in concediu? 

 

Ai covorase din plastic la baie? 

De cat timp ai schimbat salteaua si perna? 

Bei un anumit tip de ceai sau cafea pe care nu l-ai baut in concediu? 

 

Din plasticul PVC pt iesi anumite substante nocive folosite ca sa dea flexibilitate (multe sunt interzise in EU, dar ai sansa sa mai dai de ele prin filiera chineza). PVC e folosit de exemplu la covorase de baie, perdea de dus. Parfurmurile pot da toate probleme daca esti sensibila la ele si cu inclinatii spre migrene. 

 

Ai incercat sa dormi in alta camera pe alt pat? 

Ai vreun pom in fata ferestrei sau strada circulata f mult? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, multumesc  [flo2]  O sa pun poze dupa ce ne intoarcem. 

Praga seamana mult cu Dresda, Dresda fiind orasul de care ne-am indragostit (am fost de 4 ori acolo si tot nu ne-am saturat de ea). Al meu a vizitat toata Europa si nicaieri nu i-a placut atat de mult ca la Dresda; la Paris am fost si eu si nu mi-a placut (aglomerat, mizerie, preturi mai mari ca in Elvetia). Viena e frumoasa, de-abia astept sa o vizitez la vara. Mai am pe lista Barcelona, Madridul si Londra. Iar ca tari Scotia si tarile nordice.

 

Buflea, sanatate multa lui Alex. Sa stii ca si Marcia a tot facut febra cand cu streptococul; la ea insa penicilina nu a avut efect (a luat-o 20 de zile degeaba), si tot asa oscila, ba avea, ba disparea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este un spital foarte bun, cu renume, al 3 lea din Tri State Area (NY, NJ, CT) ...

 

am insistat pe aici sa facem RMN-ul mai repede si cica s-a dus cineva jos sa vada care e schedule-ul ...acum a aparut si notiunea de bone infection ....really, e posibil sa nu ai asa ceva la primul RMN si sa il capeti la al doilea ? Cica la primul nu i-au pozat tot bratul, doar de la cot in jos ...acum face la tot bratul.

 

Mi s-a spus clar, cel mai fericit scenariu este sa aiba alt abces in biceps, care sa fie drenat ...asta ar explica febra si mana inca umflata ...asa ca imi doresc sa aiba abces, how creepy is this ?

 

Rox, are 38.5

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...