Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce sa fac oameni buni?!


Recommended Posts

Sa fie fericita si sa-si traiasca virsta - cu sau fara el. Daca ii face placere sa locuiasca cu el, sa o faca. Daca nu, nu. A, si sa se gindeasca bine daca, in eventualitatea in care ar fi ceruta, l-ar mai vrea pe baietzasul lui mamica si taticul si de sotz, nu numai de latin lover. Ca eu nu l-as mai vrea. As considera ca n-am ce face cu unul care inca nu si-a rupt cordonul ombilical. PS: a, si parintii ei nu sint demodati, ci absurzi. Fata poa' sa aiba o casnicie de rahat, nu conteaza, trebe sa-l ia pe ala cu care a stat, mai exact cu care a facut sex, ca banuiesc ca aiai e buba, altfel "o ride satul". Asta-i criteriu de alegere?!!!! Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

S-ar putea ca parintii fetei sa nu fie de loc absurzi! Si eu mi-am sfatuit fata sa invete sa fie independenta inainte de a-si uni destinele cu ale vreunui baiat. Si sunt convinsa ca tot asa vei face si tu. Si unde zic parintii ei ca isi vor fata casatorita acum cu individul asta indiferent de situatie? Eu sunt convinsa ca ei, mai presus de toate, o vor fericita si cred ca da, ar fi cazul sa afle intregul adevar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am decis sa nu ma mai stresez pentru fiecare ce vrea, cum vrea, cand vrea...m-am saturat si am obosit...de acum inainte o sa ma gandesc ce vreau eu in primul rand si mai ales cand doresc eu sa fac un anumit lucru...sper sa ma tina atitudinea asta pozitiva.Tot ce imi doresc e liniste, sanatate si putere de munca, lucruri pe care vi le doresc si voua din toata inima.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu citind postarea aia nu mi-am dat seama de ce esti impotriva cobitarii pe termen lung. Preferi cumva sa fii o nevasta inselata cu acte in regula? Sau patalamaua aia il tine de pantaloni? Elise & [url="http://www.youtube.com/watch_fullscreen?video_id=xUveIVrEHxo&l=160&t=OEgsToPDskJmrUHkx8aDUmFbRqiL3lLN&s=996396D046ADD445:8A51374783A7BCE6&fs=1&title=BBlisa"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
incerc sa ma intalnesc cu altcineva .. doar ca nu prea stiu cum .. desi am 21 de ani.. de vreo 3 stau doar cu el si toti cei care ma cunosc ma stiu inaccesibila.. si nici eu nu stiu cum sa merg mai departe ..
Daca va continua sa locuiasca cu iubitul ei, de acum incolo insa pentru ca "asa vrea ea in primul rand", prevad ca si lorielena va scrie ceva asemanator dupa vreo 3 ani. Nu ma refeream la partea cu inselatul, ci strict la paragraful de mai sus. Inselatul tine de lipsa de moralitate a celui ce o face, iar daca ma intrebi de preferinte, ei da, pot spune ca prefer sa fiu ceea ce de altfel si sunt, adica o "nevasta cu acte in regula neinselata". Inca mai exista si asa ceva...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Sunt de acord cu voi, cele care spuneti ca nu are de ce sa se grabeasca, cel putin deocamdata. Dar vreau sa spun ca eu o inteleg pe Elena pt ca am am avut si eu momente cand as fi vrut sa ma vad maritata. Aveam un prieten, care se invartea in anturaje formate mai mult din cupluri de varsta noastra sau cu cativa ani mai mari care erau casatoriti, aveau copii si erau (sau cel putin pareau) fericiti. Si tanjeam sa fiu si eu ca ei, mai ales ca eu ii vedeam in excursii sau la petreceri cand normal totul pare frumos. Acum imi dau seama ca daca ramaneam cu el as fi fost probabil nefericita, "familia" mea cu el ar fi fost foooarte diferita de imaginea pe care o vedeam eu la ceilalti, dar atunci jinduiam efectiv sa am si eu o familie ca ei, ca un copil caruia i se pare ca e mai frumoasa jucaria altuia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...