Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat de lunga - rochia lunga?


ellinia

Recommended Posts

Sigur varianta inchiriatului mi s epare cea mai ok...ce faci insa daca rupi rochia?

 

Eu personal nu as purta la o nunta rochie lunga...exact pe motivele scrise de tine:chiar nu as putea sta toata noaptea pe scaun.

 

Plus ca asa am vazut niste kitchuri la nunti(romanesti)in ultimul timp...de m-a luat durerea de cap,sincer.Plus ca toate "piti"-vorba lui Selene [:-)))] [:-)))] ,trebuie sa aiba rochie lunga la nunta,chiar daca e la caminul comunal. [batcap] [batcap]

 

Sigur as alege altceva...nu rochia lunga!

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aici rochiile lungi sunt facute in general pt persoane de 2m  [:D]  eu sunt pt rochii scurte (putin deasupra genunchiului); mie una insa nu imi sta bine cu rochii lungi...eu zic ca trebuie sa alegi si in functie de cum vine rochia pe tine; doar ca e la moda la mine nu merge (adica am in general rochii clasice, care se pot purta mereu, fara a fi demodate...si am vreo 10  [:D] )...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum tot rochii medii sau deasupra genunchiului am purtat, cu doua exceptii, de aceea imi era dor de o rochie lunga [il] . Probabil ca nu m-as simti foarte in largul meu.

Oricum, m-am convins: rochii super lungi doar la evenimente simandicoase, in rest poate sa se vada si varful pantofului, ca nu-i bai!

Multumesc de pareri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...