Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

miky, la rece - as zice nu.

dar parca la tine sunt prea multe coincidente sau semne, ca aceasta sarcina (posibil sa fie baiat, stii ca am calculat mai mult in joaca), a aparut intr-un moment de rascruce pentru voi. parca "cineva" vrea sa te traga de maneca si sa-ti arate ceva, suficient de important incat sa te opresti din drum si sa casti bine ochii.

care e alegerea corecta, nimeni nu poate sti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote name="Mickyyy" post="8007264" timestamp="1398416080"

 

 

 

aveti 3 copii, 2 cezariene, stati cu chirie si nu tocmai pe roze cu banii, sotul pleca intr-o saptamana doua in Anglia si voi vreti sa il urmati cat se poate de repede (toata familia), nu aveti niciun fel de ajutor prin preajma (mame, soacre, prieteni) - ati lua macar in considerare ideea de a pastra acest copil.

 

 

 

Eu nu as mai face un alt copil .Si motivele le-ai scris chiar tu mai sus.Dar asa cum ai scris numai voi puteti sa hotarati ce faceti .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

glimmer , n-am mai auzit , dar nu te baza pe mine ca am o dislexie la medicamente. Si tu cu fitness-ul in gradina ? [:-)))]

 

mickyyy, eu as mai vrea , chiar si in conditiile tale [pk] . Asculta-ti inima :)

 

viviana , imi amintesti de odiseea mea de acu' 2 ani ,cand, in ajunul craciunului am luat la fete 2 pudeli ce au plans non-stop , si noroc ca am un coleg care i-a luat acasa. Acum mie clar ca nu pot convietui cu animale in casa .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

glimmer, sa stii ca si animalele folosesc medicamente tot cu aceleasi substante active ca si oamenii [:)]

si minunatul asocilin de pe vremuri tot de uz veterinat e [:)] - poate de el e vorba?

 

 

Nu ştiu un nume, dar e vorba de un unguent antiinflamator, nu antibiotic. Cică dacă ceri la farmacia veterinară, ştiu "ei" despre ce e vorba...

În principiu ştiu că sunt cam aceleaşi substanţe active, dar se pare că cele de uz veterinat sunt mult mai eficiente... o fi concentraţia mai mare. Nu vă mai spun de o colegă care îmi recomanda cu căldură şamponul pentru cai...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   

 

Nu ştiu un nume, dar e vorba de un unguent antiinflamator, nu antibiotic. Cică dacă ceri la farmacia veterinară, ştiu "ei" despre ce e vorba...

În principiu ştiu că sunt cam aceleaşi substanţe active, dar se pare că cele de uz veterinat sunt mult mai eficiente... o fi concentraţia mai mare. Nu vă mai spun de o colegă care îmi recomanda cu căldură şamponul pentru cai...

 

mibazon am folosit si eu o perioada, in adolescenta, impotriva acneei.

 

eu m-am spalat pe cap cu sampon pentru pisici, mi s-a parut mult mai bun decat orice sampon "uman". toata lumea m-a intrebat in ziua aceea ce mi-am facut la par, era stralucitor, avea volum, ce sa mai - efect vizibil de la prima utilizare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...