Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce de poze verzi! Ce imi mai place cand vorbiti de locuri care va sunt dragi, cum zise Ralcat de drumul ei spre serviciu, mi l-am si imaginat, cu tot cu lisite :), sau Elyda de "locul cu verdeata" :))) Soro, la manastire nu te primesc cu paru ca mura :))))

Am depasit cu un sfert de ora sfertul de ora pe care mi-l alocasem ca pauza cu voi, dar a meritat.

Si acum, ca Alex e pe picioare, sa ne indreptam atentia spre noul pacient, Mochutza aia prapadita :(

 

 

 

Nu ai fost atenta....:)) ai citit pe sarite.....nţ...nţ...:))

 

Acum sunt blonda.Ma rog...un blond mai ca nelumea, dar la mine asa si trebuie ca nici eu nu-s ca toata lumea si ar fi fost culmea sa intru eu in randul lumii acu'la maturitatea deplina.:))

"La loc cu verdeata"...mai tarzior asa daca s-ar putea si ala sa indeplineasca anumite conditii.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi.

Frumoase poze, frumosi copii, frumoase peisaje! Ma bucur ca Alex e mai bine, ca a revenit primavara pe-aici, ca-I soare afara, si mai ales ca e vineri.

 

Pana acum am evitat subiectul, dar as vrea si eu o parere sincera de la voi. Barbatul mi-a zis ca daca iei 100 de oameni normali la cap si le expui situatia noastra, niciunul nu va zice ca mai e cazul pentru inca un copil (nici macar sa te mai gandesti la a-l pastra). Cum eu nu intru in categoria oamenilor normali la cap [batcap]  [batcap] , apelez la voi. Dar vreau un raspuns cinstit, ca oricum in final tot ca mine fac [soricel]  [soricel] . Glumesc, n-am decis inca nimic, dar mi-am dat dead-line pana duminica sa o iau intr-o directie sau alta. Nu de alta, dar greturile's pre enervante ca sa ma mai lupt cu ele degeaba cateva saptamani (ca teoretic mai am vreo luna cel putin timp s-o fac) 

 

Asa ca intrebarea mea e simpla, punandu-va in situatia mea, dar obiectiv, aveti 3 copii, 2 cezariene, stati cu chirie si nu tocmai pe roze cu banii, sotul pleca intr-o saptamana doua in Anglia si voi vreti sa il urmati cat se poate de repede (toata familia), nu aveti niciun fel de ajutor prin preajma (mame, soacre, prieteni) - ati lua macar in considerare ideea de a pastra acest copil?

E sufficient sa spuneti da sau nu, vreau doar sa-mi testez gradul de anormalitate (care dupa barbat e mult peste limite), ca oricum tot eu, sau mai correct spus noi doi, vom decide, nu poate hotari nimeni in locul nostru.

DA!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Demential!!! 

 

Am dat si de asta tot cautand sa vad cine a scris ce ai pus tu:

"The bottle opener has existed in various formats since about 1738. The only logical reason why Germans can open bottles with just about anything, except bottle openers, must be that bottle openers didn't arrive here until 2011. Since then they've been viewed with suspicion and anyone caught using one declared a witch and burnt at the stake. "

 

LOOOOLLL, exact asa face si sotul si ceata lui de bautori de bere. Cea mai mare mandrie e pe cei care pit deschide sticla cu dintii. mischa are un dinte ciobit si pretinde ca e asa din tinerete,dar eu am o alta banuiala....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...