Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

Evei i-a luat mama catel.Cica e lup cu doberman,puiul uneia din catelele ei credincioase...deocamdata e doar....un prostea mic,Rostogol il cheama.Eva il culca pe perna ei,il pupa,il pune sa sara peste obstacole prostea mic umbla dupa ea si abia a facut ochi.....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mickyy eu spun NU avort.

daca Dumnezeu ti l-a dat, ti l-a dat cu un scop. eu nu as putea traii cu asa greutate pe inima si din auzite de la alte femei , multe au regretat pasul toata viata.

 

eu cred ca ar trebui sa vezi ce inseamna cu adevarat avortul ca sa iei o decizie, daca tot nnu esti credincioasa. eu nu am vazut niciodata un video dar am citit un pic care e procedura si drept sa spun m-am cutremurat si nu am putut nici macar ccitii pana la capat.

 

fiecare ia decizia care credede cuvinta dar traieste cu urmarile.

 

aveam un vecin in Romania care avea 5 fete, oameni nu f saraci dar departe a fi bogati....ce o mai iubea sotul pe cea mai mica nu spun...era innebunit dupa ea. I-a ajutat Dumnezeu si au crescut si s-au facut toate rostul lor.

 

cunoasstem aici o familie cu 10 copii care au venit cu copii cu tot in America si au inceput viata...ea nu a lucrat niciodata. a fost extraordinary sa stau de vb cu eisa imi pov in mare cum au putu sa creasca 10 copii. copiii acum sunt mari, fiecare la casele lor iar parintii ii viziteaza.

 

idea este ca da iti va fi greu, f greu cu 4 dar, oare nu iti va fi si mai greu cu o decizie luata gresit si care sa o regreti? cauta tu raspunsul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata, la pranz, la mine,

 

Suntem bine spre foarte bine ...Alex nu a mai facut febra deloc azi noapte, dar deloc, dimineata avea 36.8 ...si a inceput sa ma enerveze. Oh, ce bine e cand ma enerveaza, asa imi vine sa ii trag una si ce imi mai place ... Ca sa intelegeti cat e de bine, se joaca WII, ceea ce in 10 zile de cand suntem aici nu a facut desi l-a avut in camera ...in plus, se enerveaza, a inceput sa spuna ca se plictiseste, ca vrea la scoala, nu manaca desi a slabit 4 kg si trebuie sa manace proteine si cand s-a trezit de dimineata a zis "iti dai seama mama cat o sa fiu de popular cand ma intorc la scoala" ...ahhh, elydo, karulo si care ati mai spus, cum le stiti voi pe toate, cum ati stiut voi ca o sa-si treaca infectia asta in CV ca si cum ar fi cine stie ce merit.

 

pe drena inca mai curge lichid rosu, nu mult, dimineata au adunat 4 ml. Cica nu ii scoate drena pana nu se opreste asta ...totusi am avut curajul sa intreb daca putem spera la o zi de iesire si am auzit ziua de miercuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, ce sa spun tare mult ma buccur ca aud vesti bune de la tine. tipic alex...sa se laude...deh cine a mai trecut prin atitea zile de  speriat si albit parintii cu viteza luminii.poate scrie o nuvela desprre asta.

 

stumphy gata, am vazut pozele, ce bine ar fi dac anu ai sterge linkul sa vada si toul meu pozele in weekend. el a stat aproape un an in belgia, gent, bruge si tare mult I-a placut(mai putin vremea).

 tare dragalasa e strumphitza ta...ce par are...si ce bine ii sta la tati in carca.

 

eumada deci te-ai facut cu catzel.

 

Roxana sunt curipasa cum a fost procedura, dureroasa sau nu...cum te simti...si ce perspective ai?

 

laura spor la remodelat. daca as fi in Romania la tine as veni sigur.

 

rufus tu cu ce ti-ai tratat migrena?

 

oana ce mai face prietena ta

 

William a fost ieri la playdate, si doar pt 10 min a sarit pe trambulina si apoi am plecat. cum am ajuns acasa , ca ii vine sa vomite...dai stat in pat dar imi spunea ca se misca patul. I-a luat vreo ora sa isi revina. seara iar ca se misca patul cu el...

cei drept ca el doar o data cand avea vreo 5 ani a fost in trambulina si atunci nu a avut nimic...dar nu credeam ca poate sa-I fie asa de rau....dupa doar 10 min.

 

buflea intreaba doctorii daca poti sa-I dai suplimenti, protein...ceva pt inarire...sa se recupereze mai repede.

 

glimmer superrbe pozele, superba fata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, culmea e ca ne-am protejat. Dar cum metoda folosita are sa zicem 98% rata de succes (adica din 100 la 2 exista riscul)....uite ca nu a mai functionat :(.

Oricum faptul e consumat.

 

Michelle, banuiesc ca de fapt voiai sa spui nu la avort, ca intrebarea mea era daca v-ati gandi sau nu sa il pastrati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata, la pranz, la mine,

 

Suntem bine spre foarte bine ...Alex nu a mai facut febra deloc azi noapte, dar deloc, dimineata avea 36.8 ...si a inceput sa ma enerveze. Oh, ce bine e cand ma enerveaza, asa imi vine sa ii trag una si ce imi mai place ... Ca sa intelegeti cat e de bine, se joaca WII, ceea ce in 10 zile de cand suntem aici nu a facut desi l-a avut in camera ...in plus, se enerveaza, a inceput sa spuna ca se plictiseste, ca vrea la scoala, nu manaca desi a slabit 4 kg si trebuie sa manace proteine si cand s-a trezit de dimineata a zis "iti dai seama mama cat o sa fiu de popular cand ma intorc la scoala" ...ahhh, elydo, karulo si care ati mai spus, cum le stiti voi pe toate, cum ati stiut voi ca o sa-si treaca infectia asta in CV ca si cum ar fi cine stie ce merit.

 

pe drena inca mai curge lichid rosu, nu mult, dimineata au adunat 4 ml. Cica nu ii scoate drena pana nu se opreste asta ...totusi am avut curajul sa intreb daca putem spera la o zi de iesire si am auzit ziua de miercuri.

 

 

 

 

Eeeeeee, vezi ca am avut dreptate? :))

 

 

Maaaaaama, sa vezi ce o sa se mai laude cu cicatricile si urmele tuturor analizelor de parca ar fi erou de razboi.

 

Si ce o sa se mai joace cu nervii vostri stiind ca cel putin o perioada si tu si sotul o sa va purtati cu el ca cu un ou de cristal!:))

Si cum o sa o frece el pe Flavia la fiere pana o sa se sature, ca de...el e (fost) suferind si merita!:))

Si cum o perioada o sa il cam favorizati in detrimentul Flaviei pana o sa vi e faca nervii creeeeţi ca la negrii si saraca Flavia se va uita cu jind la jugulara lui:))

 

 

Si cu timpul o sa va reveniti si o sa va comportati normal, dar pana atunci smecherul o sa va "frece ridichea" pentru ca poate !!!!:)):))

 

 

Hai ca e bine, e foarte bine ca e asa.Asta inseamna ca sunteti pe drumul cel bun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mandra mea e tare fericita ieri i s-a implinit dorinta cea mare care o viseaza de trei ani, acea de a avea un arc cu sageti adevarat, da ati ghicit nu vrea ce siar dori o adolescenta de 14 ani rochii de firma si machiajuri, ea vrea arc [pk]

asta e arcul

http://www.cabelas.com/product/Bear174-Archery-Fred-Bear-Litl-Brave-2-Recurve-Bow/745263.uts?WTz_l=YMAL%3BIK-461102

pt inceput e asta acum practica in subsol am un subsol mare noroc ca avea niste cutii de carton , aseara eram toti trei trageam cu arcul [:)] , mai avem nevoi de sageeti mai performante avem doar 2 , celalante le returnam nus asa bune,

deh astes noutatile ficamea e baiatul lui tata , ea face robotica , vrea arc [pk] si imi e frica de ceo mai fi next [fri] dar canta la vioara, ii place inotul si acum sa apucat de alergat

 

 

ce tare, asta e next pe lista de cumparaturi si pentru ai mei!!! is la stadiul in care isi fac arcuri din price bete si trag dupa veveritze :D

 

saptamana trecuta ma fost cu cel mare in excursie si au avut la activitati si tras cu arcul. Tudor, incantat, ca a mai tras cu arcul, ca abia asteapta, de-abia statea in loc sa-i vina randul . mai era un baietel care-l tot musca de fund pe al meu, orice zicea, ala venea cu ceva destept sau il taxa la fiecare abatere: ca nu sta cuminte in linie, ca vorbeste ca blah blah. din orice l-ar fi parat, noroc ca eu supravegheam grupul :D

 

ei si pana la urma atat m-a enervat copilul asta care nu avea alta grija decat ce face al meu, incat in secunda in care Tudor m-a intrebat daca ii cumpar arc si il duc la tir am spus da!!!! 

 pe loc si fara ezitare. 

 

s-a uitat copilul ala asa invidios ca mi-a crescut inima de bucurie :D si bineinteles ca Tudor a fost printre cei 2-3 care au nimerit tinta :))))

 

acu' tre' sa-mi livrez promisiunea. si ca sa il simt "razbunat" pana acasa, ii fac poze si o sa-si faca o prezentare in power-point despre cum se trage cu arcul si o va duce la scoala sa prezinte ...

mu-ha-ha-ha

 

sa mai indrazneasca cineva sa creada ca nu sunt evil.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...