Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rufus, ce de-a picioare are si asta mica a voastra!! Superbe fetele! toate 3! Sa te bucuri de ele in fiecare zi! (tatal meu e tata de 3 fete si stiu cat de mandru si implinit se poate simti un barbat in aceasta situatie [:)] )

 

karula, nu voi ca sa ma laud, nici nu voi sa va'nspaimant [:D], dar eu sunt moldoveanca 100%, adica 'fata de competitie', tin la tavaleala. Daca trebuie sa bem bere, bem bere! daca trebuie sa bem vin, bem vin/ daca e cazul de votca, apoi bem votca! . Daca trebuie sa tin 'colacul' in mana sa ma duc acasa pe 4 rooti ,  bem limonada! 

 

buflea , stiu ca deocamdata facem planul ca tziganul, dar tu cam cand ai vrea sa vii? Ce inseamna "sfarsitul lui august" ? Eu de pe 2 septembrie ma duc sa imi balacesc penele de pinguin intr-o mare.... E stabilit, rezervarea facuta, avansul platit... Fa in asa fel incat sa ajungi la mine inainte de 1 septembrie! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar ati scris mult  [:)] saptamana viitoare ma las pagubasa, nu cred ca am timp de citit, ca al meu sot vrea sa vizitam toate berariile din Praga  [:D] cica vrea sa vada daca berea ceheasca e mai mai buna decat aia nemteasca (in Germania am vizitat cateva fabrici de bere, cunoasteam marcile importante)...

 

Buflea, ma bucur sa aud ca Alex e bine  [flo2]

si Marcia a primit o felicitare ft draguta de la colegi cand a avut meningita si a stat acasa 2 saptamani...aici se practica...

 

Mickyy, e ft greu sa decizi in locul altuia; iti doresc sa iei decizia cea mai buna pt voi [flo2] eu insa daca as fi in situatia ta as zice NU...

 

Mada, ce dragut e catelusul....am avut si eu pe la 20 de ani un pui de ciobanesc (autentic); l-am tinut cateva zile si apoi l-am dat inapoi; a fost cea mai buna decizie pe care o puteam lua; cat a fost mic, dragut foc, alb si pufos..ii spuneam Pufulet....cand a crescut, se facuse o namila de animal....la bloc nu i-ar fi fost bine..

 

Ieri am avut migrena cu aura; am ajuns la munca, toate bune si frumoase..si dintr-o data a inceput sa mi se invarta ceva in fata ochilor...am stiut ce va urma, nu mai puteam citi la computer, asa ca am luat un algocalmin...sefa mea ma trimitea deja acasa...i-am spus ca nu pot merge, pt ca nu vad bine...dupa vreo 20 min a trecut, a inceput insa durerea de cap si greata...asa ca am plecat frumusel acasa si am muncit din pat  [:D]  

 

Si aici sunt balcoane asa mari la constructiile noi sau cele renovate; am avut si noi unul cand stateam la bloc; tinea cat dormitorul si sufrageria; iar la sufragerie avea 3m latime, adica era aproape cat sufrageria de mare; tare mi-a placut apartamentul ala, doar balconul facea toti banii; acolo am avut un iepuroi; se facuse de vreo 6 kg..si a fost ft bun la tava, in vin rosu; eu nu am vrut sa-l mananc, al meu a insistat  [bang] dupa am luat doar iepurasi pitici, ca pe-astia nu ii poti manca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...si afara ploua, ploua... nu-i trecut de ora 9 inca, dar ma doare capu` si mai rau! cine naiba m-a pus sa beau bere?! [smulgpar]

 

 

Rufus  super super pozele!!! Ce dor mi-ai facut iar de tara mea, de livada bunicii, de iarba verde de acasa ... Tare haioasa poza cu iepurele si pisoiul  [:-)))]  [:-)))]

 

Laura, tata e mandru cu 4 fete! [:D] mereu ma gandesc cat de greu le-or fi fost? suntem la distante mici una de alta, maxim 2 ani si intre mine si penultima, ca eu mi-s ultima, nu e nici macar un an, ca m-a facut mama la 7 luni  [bib]

 

A sunat soacra, acum vorbeste Nick cu maica sa, cica pisica aia batrana, 21 ani, a dus-o la dr si e cam pe duca.... nu stiu ce infectie are si un rinichi care nu mai functioneaza .... Nick o sa sufere mult cand o sa moara, o are de atata timp.... E batrana rau, cu mult peste limita de varsta la care ajung de obicei pisicile din rasa ei... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Luis se joaca cu iepurasii; se duce la ei si le da cu labuta, ca si cum i-ar mangaia sau doarme in vila lor cand ploua...si unul din iepurasi se duce si il ia mereu de coada  [:)] dar el e pasnic, nu le face nimic...si ii e frica de aspirator; cand il aude, nu stie unde sa se ascunda mai repede...o data era in camera la el si dupa ce am pus aspiratorul l-am cautat...nu il gaseam; noroc ca am vazut o galma sub patura; se bagase sub pilota....si nu s-a mai miscat de-acolo  [:)]

 

Cand l-am luat se ducea si statea ore intregi in fata custilor hamsterilor  [soricel] si nu-l puteai lua de-acolo...ba pe una se si urca (fiind cu grilaj in partea de sus) si se batea prin gratii cu domnul Willi...erau caraghilosi rau...dupa ce a inceput sa mearga afara, a uitat de ei....acum se joaca cu soriceii pe camp  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, ma inclin! Promit sa te pun sefa de detasament si ma voi stradui din rasputeri sa nu te fac de ras! (lasa-mi mie berea si vinul, ia tu vodca si volanul).

 

Bai, Rufus a lasat inadins pozele lui la sfarsit, sa ne dea cu tifla la toti! Bine, nici Rall nu e prea ortodoxa la capitolul poze...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...