Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

Eu nu vin in tara, cu doi aligatori miorlaiti mi-e greu pe drum. Plus nu pot sa ma fatai cat as vrea cu ei. Asa ca va luati frumos telefonul cu internet la voi si imi trimiteti din 5 in 5 minute poze, s-a inteles? 

 

Buflea, ma bucur sa aud asa vesti bune. Greul a trecut daca ti faci deja planuri marete pt vara. 

 

Mada, ti-ai luat jucarie pt muncit care si va sa zica. Vrei sa il tii in apartament la voi? S-ar putea cand va fi mare sa-ti pui vecinii in cap. Daca se va face mare cat am eu impresia, nici lui nu-i va fi bine intrun apartament, mai ales cu voi plecati jumatate de zi... 

 

Rufus, belea cu piscul ala. Parca ar fi fii-miu. Asa o zbugheste si el cand aude aspiratorul.  

 

Vivi, sanatate la ghemotoc. sa se faca bine sa nu sufere Nashparlia. 

 

Flo a inceput sa scoata si el perle. Sotul nu a vrut sa ii dea ciocolata. Flo i-a trantit

"Esti concediat!". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bai frate ...darce viteze aveti ..pana scriu eu un mesaj, se adauga 3 pagini ...

 

Deci incep cu prezenta din August:

 

Rufii sunt pe zona Bucuresti, cu Yaga, Ana si Viv si matzul mic

Laura, pe zona Moldova, ii are in grupa pe Seri, Mada si ...Strumphi, da ? Intra si Julika aici, nu ?

Fata verde ???

Zona germana e reprezentata de Karulina, Karina, Marcia, Strumph, Julika ...care dati o fuga ?

Briza Marii sta numai in parul lui Rox si in celulele ei inghetate ...

 

Ramane sa stabilim locul ... Vizitam Moldova ca are mai multi reprezentanti ?

 

eu vin cu copiii, ati retinut, da ? Daca vreti satam mult si linistiti trebuie ca ei sa fie ocupati.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Strumph, problema e alta: nu ai baut destul!!

 

nu zi de 2 ori ca la cat de tare ma doare capu` acum de imi ies creierii afara [bang]  [bang]  [bang]  [bang] , ma duc sa mai bag una/doua/trei.... ca doar e dulapul plin ochi  [alcool]

 

cica sa nu mai iau pastile, na.. am baut bere si imi crapa capu` [mariaj]  cam asa si simt eu acum : cioc cioc cioc... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate ...darce viteze aveti ..pana scriu eu un mesaj, se adauga 3 pagini ...

 

Deci incep cu prezenta din August:

 

Rufii sunt pe zona Bucuresti, cu Yaga, Ana si Viv si matzul mic

Laura, pe zona Moldova, ii are in grupa pe Seri, Mada si ...Strumphi, da ? Intra si Julika aici, nu ?

Fata verde ???

Zona germana e reprezentata de Karulina, Karina, Marcia, Strumph, Julika ...care dati o fuga ?

Briza Marii sta numai in parul lui Rox si in celulele ei inghetate ...

 

Ramane sa stabilim locul ... Vizitam Moldova ca are mai multi reprezentanti ?

 

eu vin cu copiii, ati retinut, da ? Daca vreti satam mult si linistiti trebuie ca ei sa fie ocupati.

 

valeleu maica, sa nu te citeasca sotul de Strumphi in ce categorie o bagasi  [:-)))] .

 

Sau ai vrut bineinteles sa scrii Aschiutza si de la cap pana la mana s-a uitat numele?  [soricel]  [soricel]  [soricel] ( Vezi ca zona germana e puternica rau. Mai e si Alex si Bombi. )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 cam asa si simt eu acum : cioc cioc cioc... 

 

Esti sigura ca "cioc, cioc"se aude de la cap?:)):))sau...

Ca parca aveai ceva treaba dupa Paste...lasa-le naiba de dureri de cap ca ai alta treaba.

 

Buflea, vad ca de la mine de la tara :)) nu mai e nimeni.Deci dupa ce se stabileste exact cand este intâlneala vad si eu ce si cum fac.Banuiesc ca fiind in minoritate numerica o sa calatoresc spre Bucuresti daca nu sunt plecata pe undeva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...