Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

Am vazut la stiri acum : Elvetia are cel mai bun transport in comun la nivel mondial (pret si calitate); cica in UK abonamentul pe zi e de 3 ori mai scump decat aici  [:)] doar in Austria e mai ieftin....

Sa stiti ca asa e, mijloacele de transport in comun vin la secunda; daca se intampla sa intarzie putin, lumea deja intra in panica; de obicei vin mai devreme cu cateva minute, asa ca trebuie sa-ti misti fundul, ca nu te asteapta daca intarzii. Cica anul trecut trenurile au intarziat in medie cu 8 secunde  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Esti sigura ca "cioc, cioc"se aude de la cap?:)):))sau...

Ca parca aveai ceva treaba dupa Paste...lasa-le naiba de dureri de cap ca ai alta treaba.

 

 

[drac]

 

you naughty little pest! [:p] [soricel]  numa` gandu` la prostii iti e si eu nu mai pot de durere de cap!  [doh]  sau sa trec pe aspirina asta de care zic, oare o trece capatana?

 

 

[insomnia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aspirina saracului este cel mai bun medicament! Nu exista efecte secundare daca o administrezi cu bere (ba din contra!):)), iti trece durerea de cap, slabesti (pe perioada scurta:))) si face bine si sotului.Asa ca lasa vaitatul si numaratul oilor ca nu au efect !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi,

 

Eu zic sa lasi ciocanele acasa si sa vii in Moldova ...

 

Suratelor, pai eu de ce ma agit pe aici ? Sa va faceti loc in programul aglomerat pt un weekend (lung) la moldoveni ? 

Rox, nu-ti iei tu o vinere libera si o joi bolnava ca s-o vezi pe Dna Laura ? ...Fata albastra, tu vii oriunde in tara, stii cata pajiste e in Moldova ? Si ce de pomi de cocotzat ? ...

 

Eu nu stiu de ce invit pe toata lumea la Laura, dar ne trebuie o pensiune ceva ...si dumneai tocmai isi face terasa ...daca nu, ne punem corturi la ea in curte ...si facem coada la buda. Soro, spune-le sa puna de o buda si in curte ...dna Rox, hai ca pe dvs va poftim in casa la closet, ca stiu ca esti sofisticata, nu iti lasi celulele in orice gaura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...