Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

Hmmm ...eu vin oriunde, dar la Rox nu-mi place ca trebuie sa ma prezint in costum de baie ...pai merci, dupa papuci si glezne stiu de Karulina ca-si perimite, Rox si-a pipilit toata grasimea pana in August ...cum o aduci tu la Laura la mare, cand ea de pe 2 tot la mare vine ? Si cum ii aduci pe Rufii la mare cand ei dupa 29 tot la o mare se duc ?

 

Eu visam asa o poiana, cu micii sfaraind, munte stanga, deal la dreapta, foc de tabara si noi, cu slaninile ascunse sub haine, in jurul lui ...intelegeti, nu carciuma, nu maiouri si push-upse ...tzaraneste, ca la stana ...

 

Si daca vreti carciuma, bai frate, este una in Piatra, functioneaza sub nume decent, cica Scoala 12 ....ca sa nu zica lumea ca esti betziv de stai acolo zi lumina, esti numai "student" la Scoala 12 ...

 

Eu va spun de acum ...eu vreau mici, mustar si sorici ...la alchoale pot ramane cu volanul, matzul sa nu imi fie gol ...

 

dar cu circuitul ala nu am glumit ...Elydo, chiar vreau amanunte cu locatiile vizitate si de dormit ...

 

Azi ma schimba barbatul ...ma duc si eu la fetitza mea, sa o hranesc, sa o dragalesc ca o mama ce am lipsit o saptamana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Eu va spun de acum ...eu vreau mici, mustar si sorici ...la alchoale pot ramane cu volanul, matzul sa nu imi fie gol ...

 

 

 

Acu stiu de ce nu m-a pus Sefa Buflea pe lista, stie ea ca daca apar eu ramane poporul fara sorici intr-o secunda! 

 

Giugiuleste-o pe Flavia si din partea noastra, ca Domnul Alex a primit o portie maaare deja, asa ca e ea la rand  [il] . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda ...este 20:30 si Alex are 38.3 febra ...cica pana la 39.3 e considetata low fever ...dar azi n-a avut deloc.

bai nene, incredibil ...simt ca nu mai pot sa o iau de la inceput ...

 

Si barbatul mi-a tras tzeapa, s-a dus sa isi cumpere chiloti ca doar n-o sa-i spele el la masina ...si apoi s-a dus cu fica-sa la dinner.

 

Nu mai fac planuri de vacanta, nu mai fac pana nu vad copilul asta acasa, pe picioare ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumfi tu m-ai visat cu masina timpului, asa aratam hat acum vreo 15 ani, slaba, satena si tunsa scurt! Dar nu mergeam la sala :))

Nu mi-a trecut... :(

In alta ordine de idei, cine s-a mai trezit la 6 jumate sambata sa se duca la cursuri? Nimeni? Pffff....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, eu m/am trezit la 6.30 degeaba..... deci si mai aiurea :)))). Macar de aveam undeva sa ma duc :)

JG, spor la invatat azi ;)

Buflea, la mine dupa 2 saptamani de concediu mai greu inca o vineri, ca septembrie si octombrie sunt aglomerate rau si le pregatesc deja. Dar vedem ce si cum..... Las' ca Rufii se duc la alta mare, ca si Laura ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io merg la a noastra,cred.Marea...

 

Ca sincera sa fiu ,mai astept un pic,vreo doi ani sa merg cu ea in GRecia,unde-si doreste Eva....si in Franta.Am hotarat  ca in fiecare an incepand de la varsta de 7 ani sa mergem in cate o tara...ceva mai apropiata,asa......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea draga, noi pe 18 august incepem scoala, asa ca no chance de venit in Romania. Vacanta mai avem apoi in octombrie.

In liceu si facultate mergeam cu gasca cu cortul, Zarnesti- Plaiul Foii. Ce fain era. Mancare aveam la noi, bani ne trebuiau doar pt nas in tren si pt bautura. Intr-una din dati, eu desteapta, le-am zis baietilor sa-mi dea mie banii lor, ca am grija. Cand am ajuns in Zarnesti si am vrut sa luam ocazia spre Plaiul Foii, ia banii de unde nu-s. Cineva in rata de la Brasov la Zarnesti m-a usurat de portofel. Asa ca fara bani fiind am hotarat sa punem cortul undeva in padure; am facut foc de tabara, omleta la ceaun cu carnati, mirosea asa frumos ca a venit ursul; eram 6 baieti si eu; ce m-am speriat atunci; spre norocul nostru insa nu s-a apropiat ft mult (pt ca le e frica de foc). Am amintiri ft frumoase din perioada aia, cand ma gandesc pe unde umblam cu ruxacul in spate, cu bocanci si costume de camuflaj :-) Pe fiica-mea nu o vad facand lucrul asta, dar poate ma insel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...