Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

A venit ID Doctor si a zis ca a venit analiza de la al doilea drainage ...o multime de bacterii, aceleasi, moarte ...le-au pus la cultura in laborator si nu cresc ...asta e de bine banuiesc. Febra e ok atata timp cat cea mai mare e sub 101 (39.3).

 

La biceps are o zona care se simte tare la pipait si il doare ..cica e canalul limfatic inflamat si se duce cu antibiotic ...

 

Imi dau seama ca v-am zapacit ...imi cer mii de scuze, puteti fara probleme sa discutati si de altceva, din pacate mie nu ai asta imi trece prin cap ...si de obicei scriu cam tot ce imi tree prin cap ...sa nu credeti ca am nevoie de atentie sau mai stiu eu ce ...pur si simplu daca ventilez imi face bine. Stiu ca sunteti aproape de noi si ca ne tineti pumnii stransi ...

 

M-a sunat barbatul, e pe drum ...asa ca o sa plec acasa ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, si bine zise o inteleapta ieri, ia de o dragaleste pe Flavia si din partea noastra, ca ne-a lipsit o saptamana :)

Pe tine te dragalim la vara [flo2]  Soro, apropo de vara. E haos in familie, dar mai ales in gasca, din cauza vestilor proaste pe care le-am primit despre prietenul nostru. Asteptam sa vedem cum evolueaza treaba :(

Deci greu de facut planuri mai departe de Marea Neagra, de-aia cred ca cel mai probabil vom fi in tara in august. O sa ma straduiesc sa prind ceva din ultima parte a lui august, desi pe 1 sept incepem scoala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, sanatate. esti puternica, da nici nu sti! hai fugi acasa, ba mai intai treci pe la magazin si cumparati si tu chiloti. 

 

 

ziki, in sfarsit m-am lamurit, dumneata locuiesti la castel! si mai ai si slujitori?  [il]

 

Herr Rufus, Danke ptr floricele. mai, da te vaitai ca ai burta. spune sincer, cand pleci in vacanta o lasi acasa? sau te-ai congelat si tu ca Roxana? 

 

Roxana, sa-ti fie de bine cu congelarea.  [flo2]

 

viviana, vad ca ai ocupati serioase. nu ca pana acuma nu ai fi avut.  [flo2]

 

va rog respectuos, nu mai vb de dureri de cap, ca am avut si eu acum trei zile.... noroc ca la mine trece repede cu ibrubrofen. durerile sunt la ceafa.  [alcool]  groaznic. 

strumfi, sa ne spui cum a fost la medic.  [flo2]

 

am citit si de restul pinguinilor,  pozele lui aschi le-am ratat. am admirat florile lui glimmer. doamna  e randunica veritabila, stiu io sigur, ca ne-a pus poze vara trecuta cand a fost la mare. 

 

 

deci se contureaza o intalneala pinguineasca la orizont? cred ca m-as avanta si eu, sa vad insa cum ma invartesc de cateva zile libere. ca de la 1 septembrie am concediu. cu barbatul impreuna. si el deja planuieste ceva. initial a spus sa ne punem pofta in cui, ca anul asta facem concediul in pod sau in pivnita, dupa preferinta.  [fri]

 

Julia, tu ce faci acolo la colt? printi tai au preluat puterea?  [il]

 

 

a, sa nu cumva sa uit. rall, tie cine ti-a dat voie sa pui poze cu ispite  dulci aici?  [il]

 

ah, si am mai remarcat ca J G nu s-a ingrasat. bafta cu examenele. 

 

si pe Daiopri am remarcat-o. aparitie rara....  [il]

 

 

Simona, tu esti sefa de trib sau te-a pus atomix deja pe linia doua? 

 

 

abia astept as se termine vacanta copiilor, ca de doua zile mi-au scos peri albi. noroc ca nu se vede prea bine, doar ce m-am vopsit acum vreo 10 zile. 

cineva intreba, dl V e bine, se mai vaita el ca asa e felul lui. probabil il mai doare spatele inca. trebuie sa-i fac ceva sa mearga la medic saptamana viitoare.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...