Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

rO zi frumoasa va doresc! Aici a plouat toata noaptea, acum e inorat. Maine sarbatorim ziua sotului si vroiam sa punem masa in gradina. Dar va ploua si vor fi 13°; asa ca vom manca micii in casa :-)

la multi ani sotului si pofta buna la mici. ati preparat micii in casa sau I-ati cumparat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buflea chiar iti treb sa mai iesi din spital ca poate si de atita stat acolo ai starea asta si esti in continua agitatie si ingrijorare.

 abia astept sa spui ca ati iesit din spital si ca alex si-a revenit cu mutre si nervi ...

 

William s-a apucat de 2 zile sa scrie o carte. de aseara isi planifica , astzi sa se sccoale , sa isi faca curat pe birou, sa-si faca un ceai si sa-l bea in timp cce scrie....ca un scriitor.

a reusit sa scrie 3 capitole pana acum.

 

la noi a plouat ieri toata ziua...de mult nu mai vazusem ceata si ploie torentiala. poze nu va pun ca stiu e deosebit pt mine...pe cand voi sunteti satule de plaie.

 

rufus am uitat sa spun margaritarele alea ....parca le simteam mirosul. am cumparat si eu in urma cu 3 ani niste bulbi dar nu mi-au iesit.

 

imi place sa va citesc planurile de vacanta sa dea Domnul sa se indeplineasca si sa va vedeti...si mie sa imi puneti poze....

 iar daca se poate cele e pe continental asta care mergeti in Romania, sa-mi aduceti si mie niste ceai de tei.

 

mai am o portie de ceai din cel primit de la a alinta. Tare bun e!!!

 

Roxana te rog spune-mi daca patzesc ceva?

cand fierb ceaiul de tei...ca sa tzin mult din el...pastrez florile...si le mai fac o data la cateva zile. sotul zice ca fiind ude...poate dezvolta bacterii...crocobauri ceva...si nu treb sa le refolosesc. 

tu ce zici?

 

daca mai puneti poze cu pisici pun poze cu Pepper si sa vedeti ce da iama in ele...de cand il am, nici o pisica vecina  nu mai trece prin curtea noastra.  nici veveritlele nu se mai dau jos din copac.

 

aqai sau oana ....cu baieti aventurosi...care dintre voi ziceati ca se uita baietii la un serial cu survival?

noi ne uitam la "i shouldn't be alive!" e super. ...ne place genul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karula, daca nu iese si a mea bruna asa ca a ta, sa stii ca vin peste tine [soricel]  se poate una blonda, una bruna, deci... vreau si eu asa mix [:p] [olala] Nu ma mai satur sa ma uit la poza asta, ce dulci sunt, ce dragalase si gingase... asta mica mi-a furat inima de tot!!!  [il] [olala] O sa ma gandesc la ea cand il invit pe domnu` la o vorba [nebu] [:-)))]  [:-)))]  am innebunit de tot, de la durerea de cap mi se trage!  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...