Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hop si eu; scrieti atat de mult si repede, ca de-abia tin pasul  [soricel]

 

Multumesc mult pt urari, o sa-i transmit domnului elvetian  [flo2]  ziua lui e luni si pot spune cat face (47, dar arata de 37  [:)] ).

 

Michelle, micii ii fac in casa, cu carne tocata (porc si vaca), condimente de mici din Romania, bicarbonat, putin usturoi praf si apa....ies ft buni, chiar mai buni decat multi mici mancati in Romania...si nu sunt grasi deloc...nu se compara insa cu micii de Dedulesti  [pk]

 

Acum trebuie sa inchid, revin mai tarziu...ca al meu elvetian are chef...de ce ? nu va ganditi la prostii, da ? [:D]  de dat cu crema....ca am pielea atat de uscata de la apa de aici, incat in fiecare seara avem program de dat cu crema....asa ca fug la cremuit  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana te rog spune-mi daca patzesc ceva?

cand fierb ceaiul de tei...ca sa tzin mult din el...pastrez florile...si le mai fac o data la cateva zile. sotul zice ca fiind ude...poate dezvolta bacterii...crocobauri ceva...si nu treb sa le refolosesc. 

tu ce zici?

 

Nu m-ai intrebat, dar si eu as spune ca sotul tau [:)]

Dar ai putea sa scoti plantele din ceai si sa le bagi la congelator... [:)]

Sau faci mai mult ceai o data (adica doua ture, din aceleasi plante) si apoi il tii la frigider.

 

Sau iti comanzi de aici: ceai sau ceai2 [:)] Acum au transport gratuit pt. comenzi de peste $20.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit, cremuita din cap pana-n picioare  [:)]

 

Azi m-am tuns ft scurt; e o tunsoare bob obraznica  [:D]  si am parul rosu...ma tund cam la 6 luni, asta de cativa ani...inainte am avut parul lung si era chin cu intretinerea lui...eu vara nu suport parul pe ceafa, ma trec toate transpiratiile, asa ca oricum il tineam in coada...deci mi-e mult mai bine cu parul scurt  [:)]

 

Azi au zis ca ploua spre dupa-masa....da de unde ? au fost 20° si soare...maine insa au anuntat ploaie si 12°...poate au gresit astia prognoza, ca si azi [soricel] 

 

O seara buna va doresc !  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karula,frumoase foc fetele tale.Cea blonda are niste ochi...iar cea bruneta e dulceeeee si mie mi se pare ca e mereu in miscare si cu gandul la "ce se mai poate dezmembra":)).

 

 

Eu va tot admir pozele pe care le-ati mai pus aici cu fetele voastre si le admir ca toti aveti fete frumoase.Eu care mi-am dorit sa am o fata dar nu mi-a iesit:)) imi clatesc ochii cu ale voastre.

 

 

Strumphi,in loc sa te tot plangi de dureri de cap mai bine te-ai apuca de ce ai promisbca de-aia te doare capul...ca nu faci ce trebuie.

 

Maine sa dai si tu un semn de viata dupa ce te magnetizezi.:))

 

 

La multi ani elvetianului !

 

 

Buflea, rabdare si tutun ca o sa treceti si peste asta! Acum ca te duci acasa o sa te delectezi spaland chiloti si o sa iti faci o mie de probleme ca nu se descurca barbatul fara tine la spital.Sezi bland ca se descurca!:))

 

 

Kari, ce faci frate de esti asa speedy gonzales? Ce mananci si ce bei? Eu de la un timp ma misc in reluare si nu pot neam sa ma pun pe linia de plutire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit, cremuita din cap pana-n picioare  [:)]

 

 

 

wow! vezi ai grija sa-l eincremen si tu pe el. asa comoara se tine bine langa casa.  [il]

 

 

cuscra, ce fac maika, am spus acum vre-o doua trei capitole ca m-am dus la Heilpractikerin, si am facut metabolica-balance. si in prima faza mananc doar ce se potriveste metabolismului meu. si ma simt suspect de bine.... astazi cel putin am avut o zi superba.... in privinta simtamintelor. 

hai ca acuma vorbesc mai mult decat am fost intrebata.  [il]

 

ia sa-mi spuneti si mie ce sa mananc sa fac un copil.  [ascuns]

 

 

ne uitam la DSDS, un mare kake-make sezonul asta.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...