Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

Aaaa, asa ceva... eu nu ma mai joc! Trebuie sa bag un disclaimer: mie nu imi pute Romania, si nu ma simt buricul pamantului nici ca locuiesc in Au, nici daca as locui in US, nici daca as carpi case de pamant in Burkina Faso. Mama lor peturi. Si mama ei de rapita. Foarte frumoase balariile, se vede ca e anotimp ploios :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hai nu plange, ca vine si la vara [:)]. Asa a promis. E o silfida vara'ta. Nu stiu ce face noaptea, dar mie mi se pare ca arata tare bine. L-am vazut si pe Artur in fuga, pe celalalt trotuar cu bunicu'. S-a lungit si a crescut si copilul asta de parca ii toarna apa la radacina. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, eu prin ce poza te-am zarit mi-ai placut mult de tot ca e ca si cum te-as citi :D Tot directa, sincera, fara ipocrizii, ce-i in gusa si-n capusa. Corect? Ei, astia nu pot fi decat oameni frumosi ;)

 

Si bine ca mi-am amintit: Strumph, de muuuult vreau sa-ti zic ca din poze Nick al tau pare om bun, bun, bun. Asa, de-ala de pus pe rana. Ca painea calda. Nu mai stiu ce expresii neaose sa-i transmit :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa va mai zic? E simpatic puiutul si jucaus. Se tine dupa fii-mea prin casa.

Am spalat si strans dupa el o gramada. Ca daca i-a dat solutie de deparazitare cica trebuie sa strang si sa dezinfectez litiera de cate ori face.

 

A mai si intrat cu picoare in caca si mirosea asa ca fii-mea l-a spalat si l-a uscat cu foenul.

 

Apoi a facut caca moale (din cauza deparazitantului - o zis vetu') pe pilota din patul meu.

Acu' sa nu va inchipuiti ca e o cantitate enorma. Ce poate sa iasa din 380 grame de pisica?

L-am atentionat cu o bucata de folie de alumuniu si l-am inchis in balcon.

Dupa ne-au apucat pe amandoua remuscarile.

 

Bun. Pilota e in masina de spalat si alea 380 grame is cuibarite la subtioara mea.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karu, acum 2 ani cand am fost in tara nu mi s-a parut dracul atat de negru  [:)] Si am facut traseul Arad-Bucuresti-Gura Portitei; apoi Bucuresti-Alexandria si Bucuresti- Bucovina-Arad.

In Bucuresti chiar era mai curat ca in alti ani...ok, nu aduc aici discutia maidanezilor, ca ma apuca toate alea; m-am cerut si cu o tanti de aici de la Vierpfoten pe tema asta; le plangea de mila saracilor maidanezi; dupa ce i-am scris eu mai multe, nu mi-a  mai raspuns...si m-am certat si cu nemti pe site-ul de la Spiegel TV, tot pe tema asta...bai frate, aia vorbesc de parca ei ar trai in Romania, habar nu au, dar dau din gura...scriam si al meu era langa mine; saracul imi dadea dreptate, ca si el a trebuit sa faca slalom printre kk de caine si sa le auda latratul noaptea...

Ce m-a enervat in Bucuresti, au facut 2 benzi pt automobile, dar una e ocupata de masini parcate, desi scrie : stationarea interzisa  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragut, Viviana....poate mai iau si eu un pisoi la vara, ca tot ma bate Marcia la cap....ca cica Luis a crescut si nu se mai joaca cu ea...cand era mic, faceau curse ca nebunii pe parchet...si el sarea pe ea...in camera ea are dulap de-ala cu usi pe sina...da cu laba usa la o parte si se baga in dulap...si doarme acolo....daca vrei sa-l iei, te musca  [:)] ciupeste doar, ca daca ar musca rau, ala esti....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce poze vedeti voi, ca eu nu vad.

 

am vazut doar pisoiul vivianei care mi-a placut mult.

 

am tona de treaba la munca is trebuie sa plec acasa totusi fiindca la 4 are fii-meu al mic playdate cu katherine.

 

nu mai stiu daca v-am povestit cu ea. e fetita care il va lua de barbat daca nu se mai scobeste in nas. e si unica fetita cu care se joaca si pe care o accepta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...