Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Si bine ca mi-am amintit: Strumph, de muuuult vreau sa-ti zic ca din poze Nick al tau pare om bun, bun, bun. Asa, de-ala de pus pe rana. Ca painea calda. Nu mai stiu ce expresii neaose sa-i transmit :))))

 

uite asa mai aflu cine s-a mai uitat la pozele alea multe si boring [:D]

 

si da, nu numai in poze, e si in realitate, un om tare tare bun, sufletist, cu un bun simt iesit din comun... si noaptea daca ma atinge sau se impinge in mine, imi zice sorry lovely...asta e in stare sa dea saru`mana si la gaste [soricel] , e de-un calm iesit din comun...  un om cum nici nu am visat  [il]  [:I] [olala] na, iar l-am laudat...  [fri]

 

 

Inca una (perla) si ma duc :

 

Sophia vine disperata cu un pahar cu plastilina la Nick sa i-l deschida:

- open it tati, open pleaaaseeee!!

Nick il deschide si i-l inmaneaza:

- look what a mix of colours is in here! I wonder who done that ?

Sophia curioasa se uita in pahar :

- that`s a piece of mystery!!!  [biz]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

Ma doare capu`, ma doare spatele dupa smotru de azi.. se lasa durerea in picior iar... m-am babit si ma vait mai rau ca o baba! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vivi ce sccumpa e pisicuta! ce nume I-ai pus? William ti-a recomandat atitea din cartile lui [:)] , desi I-am spus ca nu cred ca ii vei pune nume din astea...

mie imi plac pisicutele doar in poze si pe la altii...nu cred ca voi lua vreodata o pisica in casa ca nu support parul pe haine...peste tot.

 

sotul vroia sa luam canari dar nu-I support sa vad in colivie, mi se rupe inima de ei,mai asles la cate pasari sunt in ccurte , ei saracii sa ste ain colivie...

 

nu imi place sa stiu caini mari inchisi intr-un apartament si drept sa spun nici la gradina zoological nu ma incinta sa ma duc...pe mine ma apuca tristetzea, desi stiu ca, copiii se bucura sa vada animalele.si cand ma duc cu William ma duc pt el...incercand sa-mi ascund tristetea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravos natiune, cat se duce omul sa bage doi monstruleti in cada si sa ii scoata copii curati, voi ati pus si ati si sters poze. Halal! 

Drept pedeapsa nu voi descarca nici azi pozele de la Zoo sa v-a arat pe Lili picata in limba dupa porci negri si urati!

 

Aqai, fii-mea are si ea deja un admirator, coleg cu Flo la gradi, de cate ori ma duc dupa  Flo, o urmareste pe Lili, o mangaie, ma intreaba unde e cand vin fara ea. Ce sa mai , iubire mare  [il] . 

 

Ia sa va pun si eu ceva sa va bine dispun:

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi  iar am avut conversatie ce nevasta vrea William. si mi-a spus sa fie un pic mai slaba si mai inalta ca mine. bruneta si cu ochi albastri.

cica pana se insoara o sa stea cu noi, apoi sa-si intrebe nevasta unde vrea...

momentan nu ii place de nici o fata. avea o colega de clasa anul trecut asiatica f baietzoasa , sportive singura cu care ii placea se sa joaca...plus fetita veciniolr e de necessitate....si noroc ca face tot ce vrea William...

 

au avut ore de dans la scoala si toti baieti si fete erau oripilati de a dansa unii cu ceilalti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...