Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu pisica pe Ghetar, Pinguinii sunt cool iar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 398
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt verde de invidie pe voi alea care ati pus poze cu flori , soare si locuri de vis.  [^]  La mine ploua si iar ploua si va ploua tot weekendul. [V]

 

Sa va fie de bine vacantele, bunatatile si plimbarile.  Am vazut copilasi superbi si zburdatori.  Toti sunt dulci foc. 

 

Mie imi plac pisicile numai in poze dar parca un botz de ala de puff ca al Vivianei as tine in brate.

 

Aqai mai e gecko de interes?  Interactioneaza cu baietii? Tudor al meu m-a inebunit ca vrea unul.  M-a mancat undeva si am raspuns la un add, s-ar putea sa ma incalt cu 2 gecko cu tot cu acvariu pentru $50.  Barbatul nici nu vrea sa auda dar daca ii aduc in casa nu mai are ce face.  Stiu o sa imi faca mie capul mare dar asta nu ar fi nimic nou.  Vreau sa stiu cam in ce ma bag ca parca vad ca eu voi deveni mama lor in scurt timp.  Mie drept sa iti spun imi cam dau fiori pe spinare si am mai citit ca unii musca.   Trebuie sa le dau greieri vii?

 

Michelle imi pare rau ca ati pierdut processul.  Vezi ce faci cu lien-ul.

 

Buflea e bine daca nu mai face febra.  Ai indraznit sa intrebi cand ii vor da drumul acasa?

 

Eu ma chinui sa ii organizez ziua lui Eduard.  Am vrut la o ferma dar m-am trezit tarziu cica se fac rezervari cu minim 2-3 luni inainte si eu am indraznit sa sun cu 2 saptamani inainte.   Am gasit loc la un centru de educatie sau cum s-o zice pe romaneste.  Adica ii ia cineva pe niste trasee in parc si cauta gandaci apoi mergem intr-o camera in unde mancam tort si cantam.  Sper sa le placa. 

 

Tot cautand locatii pentru ziua de nastere am dat peste un club care organizeaza tabere de supravietuire in salbaticie (survival camps).  Aoleu ce i-ar placea lui Tudor sa mearga dar costa $700 pe o saptamana si deja l-am inscris la 2 campuri pe care am dat $1000.  De unde scot eu inca $700?  El numai la seriale de survival se uita pe  youtube.  Cred ca a vazut zeci de episoade cu Bear Grylls.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...