Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

marcia si eu tot pe diagnoala am citit ca pleci o luna in vacanta...in timpul scolii...si ma miram. deja imi imaginam ce super poate sa fie o luna de vacanta.

 

mickyy...alte vesti?

 

stumphi , la noi face reclama la botox pt migrene...stiai de asa ceva? ia intreaba dr cand te ducci? mai stii , poate merge....si termini si cu migrnele si cu ridurile (daca ai ) in acelasi timp [pk]

 

la noi e f cald...astazi vroiam sa ma duc la plimbare dar s-a facut prea tirziu si prea cald de asa ceva.

zilele ccare vin vor fi 90'...ori ma plimb pana in ora 10 ori renuntz.

la noi se deschide pisccina pe 10 mai, si baietii ca cica ma duc la piscine de ziua mamei...la care le-am spus ca doar daca slabesc 10 lb...(ceea ce e imposibil )merg la piscina. William deja imi pune restrictie la mancare....doar ca sa mearga la piscina.

 

eu nu stiu ce sa ma fac cu el. in vacanta de vara nu vrea absoult nici o activitate...ca mai bine program de voie...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, si eu intru de mai multe ori pe zi sa vad vesti de la tine.

In rest am o perioada f incarcata si nu am timp d enimic.

 

Michelle, lasa-l sa huzureasca, ca de aia e vacanta. Eu nu o duc pe Maya in campuri in vacanta, merge la bona. Trebuie sa se relaxeze si ea, sa nu mai fie la program, sa faca ce vrea. In vacanta de vara e bine ca jumate e cu noi, jumate la bunici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea Postat 26 aprilie 2014 - 01:03

Daiopri, pe 25 Apr 2014 - 14:39, a spus: http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/snapback.png



Tot io, buflea vezi acu cum tii de kg alea pierdute. Ca se poate [flo2]

Dragutza, cum sa tin de ele ? ...n-am probleme cu tinutul, stii cum stau lipite de mine, Doamne cat de bine le este ....eu le alung si ele vin inapoi.

 

Nu am mai putut cita de acolo asa ca am adaugat doar:)

tztztz cum alegi tu ce iti convine [:D]

Tare complicata treaba aia la voi acolo. Abia astept sa va reveniti la normal [pup]

Sanatate la toti cei cu dureri, sa treaca repede [pup]

Vacante placute si numai bine doresc la toata lumea [flo2]

Noi vorba lui kari [pup], in parametri [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri, nu uit de ideile alea si de cartea de lucru manual, sa stii, revin cu mesajul curand, doar sa ma adun un pic. [flo2]

Julia mama sper ca nu am cerut eu ceva legat de lucru manual [fri] Nu de alta da eu cu rabdarea stau prost tare de aceea nu m-am bagat nici la discutia cu cuburile [:I]

Stau numa si va admir cate faceti de frumos [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela,

vacanta frumoasa si in special vreme frumoasa [flo2]

 

Buflea,

refacere rapida sportivului Alex, [grup]

 

la mine aici vremea e groaznica , inourat ploua si .....primavara tarzie ce copaci infloriti da de unde, poate o magnolie zgribulita [:(!] vream si eu sa gradinaresc saptamana asta dar nu am sanse la asa vreme,

maine are mandra banchet la scoala la orchestra ei trebuie sa ma duc sa fac frumos [:)] zice ca le da nu stiu ce premii ca au resistat atat si au cantat [pk] sa-i abureasca sa mai vina si la anu , ei i place orcum si vine scartie din vioara aia de ma inebuneste, acum sotul ia luat si orga si canta a invatat singura

daca vreti sa vedeti orghestra ei e un video pe youtube cu concertul din decembrie e doar un candet ea nu se vede, am sa pun si cu ea unul are un nou concert pe 8 mai

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, Michelle  [:)] as vrea eu o luna vacanta de-odata  [soricel] dar nu am nici o sansa...

 

Multumesc pt urari, o sa fie sigur frumos, sa speram ca si vremea tine cu noi...ne-am luat umbrele, geci de ploaie....al meu sa faca criza cand a facut cate bagaje avem..l-am calmat cu vremea, ca e schimbatoare, asa ca avem nevoie de haine mai multe...

 

O sa va pun poze cand ma intorc  [:)] dar mai intru pe aici seara, nu scapati asa usor de mine  [:D]

 

O seara buna, merg la nani, ca maine ne trezim devreme. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...