Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele, am decis sa patinez si eu un pic pe aici si sa vad ce face Alex de Buflea.

Sper ca sunteti bine si mergeti acasa curind. Recunosc ca sunt surprinsa de cit a durat boala, bietul copil!!!

 

Empatizez puternic cu toata povestea de cind am fost intr-o situatie cumva similara cu copilul cel mic, am invatat atunci o lectie destul de dura si de aici sfatul cu a fi cit se poate de "vocal". Fantastic cum functioneaza instinctul asta parintesc, cind stii ca ceva nu e-n regula si toti te contrazic...

 

Salut cu ocazia asta ceva fete cunoscute - Vick, Alinuk [flo2] - asta din vremuri de demult cind faceam copiii...

 

Am sa mai ies din umbra din cind in cind ca ma gindesc ca trebuie sa zic si eu o vorba ca tot va citesc si ma purtati prin locuri de vis cu pozele voastre. 

Cel mai tare si mai tare mi-e dor sa revad Londra. Frumos de tot la voi, Strumfitza, eu acolo m-as pensiona daca as avea ocazia.

Si am mai poftit la un pisoi mic si frumos ca al Vivianei - sper ca se face bine pisicul, mi-a facut ceva pofta sa iau si eu unul, ca tot ma roaga fii-mea de ani de zile...

Si la traseul in Romania visez, nu am mai fost de aproape 10 ani asa ca mi-e dor pina si de praful din Bucurestiul meu... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini.

 

Noi suntem in masina; vreme naspa aici. Suntem fericiti ca ne-a venit motanul acasa; la 3 noaptea se miorlaia la urechea maica-mii, care credea ca viseaza si nu l-a bagat in seama; la a doua portie de miorlait si-a dat seama ca e real :-) era lihnit de foame, a mancat 2 plicuri cu mancare si s-a culcat...cand am plecat dormea la boxa...pe unde o fi umblat, doar el stie...da bine ca a venit acasa, am plecat la drum linistiti...si prietenii vecini care au grija de el ii inchid usita seara, asa ca noaptea sta in casa...

 

va doresc o zi frumoasa !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copiii stiu? Adica spuneai de ceea ce povesteau fetele, cu camera fratiorului, banuiesc ca au aflat pana la urma ca esti insarcinata. Le spui si lor ca avortezi?

 

Sorry, e alegerea ta, dar nu o inteleg si regret ca am fost martora unor asemenea mesaje si situatii. Desi, daca ma gandesc la calculele pe care le faceai acum vreo 2 luni, cand te gandeai cam cati bani vei primi daca ramai gravida si nasti copilul, finalul asta nu ar trebui sa ma mire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...