Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

E rost de beut?!  [alcool]  ia sa vin si eu din ceata, la propriu[:D] e asa deasa de nu vezi la 5 m in fata! si e si greva la metrou de luni seara, cu ce emotii stau eu azi pana ajunge Nick la munca pe bicla!  [fri]

 

Morning! [cit]

 

La multi ani Karula! [artif] Sa traiesti frumos si bine! Cati ani faci, ca am uitat? 21 sau 22? [:p] [biz]

 

Ma intorc la cafeaua mea, ma casc de juma de ora de mai am un pic si mi se rupe gura  [batcap]  Ma simt asa obsita si Sophia numa` pe la 5 jumate se trezeste de cateva saptamani !  [smulgpar]

 

 

Revin cand ma trezesc!  [|)]  [|)]  [|)]

 

[cit]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu n-am nici o zi libera. Mama ei de viata... [:)]

Bai, de nimic n-am fost in stare in viata asta.

Am vrut sa fiu medic sau avocat...nu m-a dus capul. Tarziu, prea tarziu, m-am gandit ce bine era de mine daca eram popa. Nu aveam nici o grija!

Iar acum sanse sa fiu un bugetar bine platit si loc caldut...nici vorba.

Cred ca Ana cu mine seamana, de vrea sa iasa de acum la pensie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am nici o zi libera. Mama ei de viata... [:)]

Bai, de nimic n-am fost in stare in viata asta.

Am vrut sa fiu medic sau avocat...nu m-a dus capul. Tarziu, prea tarziu, m-am gandit ce bine era de mine daca eram popa. Nu aveam nici o grija!

Iar acum sanse sa fiu un bugetar bine platit si loc caldut...nici vorba.

Cred ca Ana cu mine seamana, de vrea sa iasa de acum la pensie...

 

Ruf, dupa cum stii nici io nu-s bugetara. si in multi ani am lucrat de 1 mai. dar acum s-a nimerit, avem 1 mai liber si 2 liber, cu o zi luata din concediu. se mai intampla si lucruri bune :))))))

hai, nu fi suparat [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Cand ai 40 de ani,

Viata-ntreaga iti zambesteee..."

 

Stiti cantecul? [:D] Multumesc pentru urari, le primesc pe toate si le si folosesc, nu fac stoc! Acum imi iau micul dejun preferat cu voi: cafea fierbinte si migdale. Mai devreme mi-am primit cadourile: tona de desene, decupaje si... sapunuri facute de ele, ca nu stiam ce mestereau aseara in bucatarie cu usa inchisa, cand la microunde, cand la congelator [:-)))] Ele imi faceau sapunuri cu levantica sa ma linisteasca la cap... Au iesit foarte faine, unele sunt cu sclipici ca nu s-au abtinut, altele sunt fara sclipici ca stiau ca sunt femeie decenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Mickyyy alege ce vrea, inclusiv sa ne prezinte noua scenarii fel de fel, nu vad scopul poate doar il intuiesc tinand cont ca toata povestea e inceputa de multicel iar la o asa hotarare nu se ia chiar cu pixul si creionul in mana( ma rog cu tastatura) sau mai rau la taraba de loz in plic cu tabelele statistice in mana... Deci fetele care va implicati, va admir sinceritatea buna credinta dar mai cautati putin in urma inainte sa parasiti ghetarul.. Julika, ma gandesc  ca e mai mult o furtuna intr-o linguritza, deci nu ai motiv sa te superi.

 

Katy, contrar a ceea ce crezi tu (si poate si altii) despre mine, nu sunt un troll, nu am venit aici ca sa inventez probleme si scenarii sau ca sa ma amuz pe seama voastra!!

Sunt un om normal, ma rog, poate cu unele probleme la mansarda, dupa parerea unora, dar din (ne)fericire adesea viata mea pare desprinsa dintr-o telenuvela proasta! Poate ca n-aleg cele mai bune solutii la problemele mele, poate vorbesc prea mult, poate nu reusesc sa ma exprim coerent, poate ca uneori ma las dusa de val, sau din contra, dar de aici pana la scenarita sau altele de genul.....chiar e cale lunga.

Sunt de mai bine de-un deceniu pe forumul asta, sunt o persoana cat se poate de reala, sunt oameni care ma cunosc personal si nu de ieri de azi, ci de ani de zile, nu mi-am facut cont acum din pliciseala, sau ca sa ma amuz, n-am inventat sarcini sau altceva in viata mea!

Si nici n-am de gand sa va pun copii dupa ecografii datate, cu nume si cnp ca sa va dovedesc ca sarcina e reala, sau copii dupa bilete la loto, desi as putea face asta! Dar nu cred ca e cazul sa ma justific in fata ta sau a altora, cred ca am trecut de stadiul copiilor de gradinita, cand ne dadeam mari inventand diverse, si cand aveam nevoie de probe ca sa credem!

 

Cat despre Julia, eu o inteleg mai mult decat pare [flo], si sunt convinsa ca va reveni asupra primului gand de-a pleca de pe ghetar!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...