Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))] Gresit peisajul! Eu n-am vazut decat rapita si panouri solare. Dar asa esti tu, romantica si donquijotesca [:-)))]

Multumesc! [flo2]

 

 

Acu'nu stiu daca sa cred ca ceea ce ai scris e de bine sau de rau.Daca e gluma...daca nu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce frumos..petreceri Live pe ghetzar..

 

La multi Ani! Karula

 

am in birou un coleg sarbatorit azi ..fix 40. Asa ca m petrecere live cu 40 de bretzeli si chec nemtesc innecacios :)

faza de anu trecut..el pare mai in varsta cu cativa ani si anu trecut cand ne-a anuntzat ca ofera prajitura de despartirea de 38 (Ich habe mich vom 38. Lebensjahr verabschiedet) ca tocmai s-a despartit de 38 primim un Replay de la un vechi colabotator de-al lui care are vreo 50 ... "ich lasse mein 29. Lebensjahr noch nicht los ;-)"-- io nu imi las anul 29 de viata sa plece :)

 

Simonna:

 

la fetzite as lua in pana de ideei..o esarfa colorata..ce mandra va fi de ea : "e din canada :)"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Cand ai 40 de ani,

Viata-ntreaga iti zambesteee..."

 

Stiti cantecul? [:D] Multumesc pentru urari, le primesc pe toate si le si folosesc, nu fac stoc! Acum imi iau micul dejun preferat cu voi: cafea fierbinte si migdale. Mai devreme mi-am primit cadourile: tona de desene, decupaje si... sapunuri facute de ele, ca nu stiam ce mestereau aseara in bucatarie cu usa inchisa, cand la microunde, cand la congelator [:-)))] Ele imi faceau sapunuri cu levantica sa ma linisteasca la cap... Au iesit foarte faine, unele sunt cu sclipici ca nu s-au abtinut, altele sunt fara sclipici ca stiau ca sunt femeie decenta.

 

vvaaaai ce dragute mandrele! bravo lor! [pup]

 

Ruf, am inteles. ma comentam si eu :) nu te supara pe mine te rog [pup]

 

Aschi moaaaamaaa ce emoticon bestial!!! merci!!! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io mi-s in butoiul cu pulbere..

 

am avut si io intrunirea cu invatatoare Juniorului: e "catrastrofa " la competente sociale parerea ei..a alintat (pe romaneste), are ton nepotrivit, se batzaie pe scaun, nu e interesat de parerea celorlalti..nu isi insuseste critica..si la un moment dat mi s-a rupt firu....l-am lasat pe tat-su sa fie pe faza ca imi e imposibil sa nu incerc sa ii demontez Feedback-ul ei..egal ca stiu ca un FB nu il interprezeti..il ei si gata

io stiu ca ea e exigenta..o spun asta protocoalele de la sedinta cu parintii si evaluarea clasei (care-i interesat pot trimte pe Email) dar nu vreau sa ma culc pe o ureche.. in fine..si o intreb de perfermante scoalare: ach..scrrie si citeste bine, nu are nimik de comentat aici..e greu frate cand nici tu nu le stii butoanele..

 

sunt asa de varza ca aveam un wokshop la ora asta dar l-am trimis pe coleg..sunt varza pt ca mi se rupe de evaluarea ei..dar nu vreau nici sa ma culc pe o ureche si sa "stric" copilul..io le-as da luna dupa cer mai ales ca de un an de zile am fost saptamanal in spital cu securea deasupra capului tremurand dupa orice analiza...

si pt ca ne-a dat un termin imposibil..13:15:13:30..ce credeti ca mi s-a intamplat..mai au in tigan in clasa de luni..si mi i-a prezentat..deci mi-a mancat din timpu meu inca 15 minute..si mort copt trebuia sa fiu in birou la 14:00.

de cand au liberalizat dreptu asta de munca s-au inmultit romani..pacat ca doar unii..nesimtita de tiganca intreba de ce nu i se dau toate caietele de la scoala..ca nu are bani.

 

si ca sa fie totul deplin..nr 1 a adus un test de la Thema: scrisori, vederi, scrisori personale deschrieri personale: 2- pt ca a uitat virgula dintre oras si Data, de sus din dreapta, pt ca ca intrebarea catre destinatar a pus-o la final si pt ca nu a folosit formula de incheiere..el stie toate astea..dar le-a uitat..in schimb a colorat frumos scrisoarea..

 

Edit: Aqai: io am citit doar despre stranepot ..nu si despre avansare..Felicitari!! ..din pacate omuletzii nu merg dupa anumite servere..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...