Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

La multi ani Raluca ! [trombon] Sa-ti pastrezi umorul , sa nu mai fumezi (oh, spune-mi cum ai reusit *-* ) sa folosesti cosmeticele preparate de fete, ca fericita vei fi cu siguranta ! [flo]

 

 

Toate cele bune tuturor :)

 

edit sa o felicit si pe Aqai pentru reusita ! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci am zis ca nu mai fumez pentru ca incepusem sa tusesc nu numai dimineata ci si noaptea-n somn. Si faptul ca o privesc pe fii-mea in fiecare zi a ajutat.

Nu e prima oara cand o fac. Cel mai mult a durat 5 ani.

 

Cu bautura... sincer mi-ar placea sa pot sa beau mai mult de 2 pahare de vin, sau  2 beri sau 50 de tarie. Dar, uite ca nu pot.

Cand ma duc in supermarket la raioanele de tarii si vinuri, salivez aproape la orice tip de bautura si bineinteles ca imi cumpar. Ca zac ele prin bar sau frigider e alta poveste.

 

Am in frigider o sticla de vin negru si una de coniac. Din aleaa mai trag cate o dusca cand gatesc.

=====

 

Acuma cu regimul nostru. Fii-mea s-a luat dupa vara-sa si zor nevoie sa slabeasca cu regimul ala de 13 zile, dieta daneza. Si eu o sustin ca lasatul de tutun fara regim nu merge.

Suntem in a 3-a zi si la pranz am avut 2 oua, o salata cu ulei si lamaie, si o felie de sunca.

Diseara avem telina fiarta, 1 rosie si 1 fruct. Am cumparat cele mai mari teline existente in magazin. Acum sa vedem daca sunt si bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Raluca ! [trombon] Sa-ti pastrezi umorul , sa nu mai fumezi (oh, spume-mi cum ai reusit *-* ) sa folosesti cosmeticele preparate de fete, ca fericita vei fi cu siguranta ! [flo]

 

 

Toate cele bune tuturor :)

 

Sotul meu a reusit in septembrie sa se lase de fumat dupa 22 de ani (in medie, 1 pachet pe zi) cu ajutorul medicamentului Zyban. O sinura cutie a luat, conform prospectului si zice ca nu mai simte nevoia sa fumeze. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Acuma cu regimul nostru. Fii-mea s-a luat dupa vara-sa si zor nevoie sa slabeasca cu regimul ala de 13 zile, dieta daneza. Si eu o sustin ca lasatul de tutun fara regim nu merge.

Suntem in a 3-a zi si la pranz am avut 2 oua, o salata cu ulei si lamaie, si o felie de sunca.

Diseara avem telina fiarta, 1 rosie si 1 fruct. Am cumparat cele mai mari teline existente in magazin. Acum sa vedem daca sunt si bune.

 

aaaaah. succes. si mai ales.. succes dupa. ca slabesti bine, dupa aia e mai greu [;)]

 

in al doilea rand: cand putem veni pe la voi? [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat de mult va multumesc pentru urari si ganduri bune, nici nu va inchipuiti! :) E o zi frumoasa, si asta si pentru ca va ganditi voi asa intens la mine [flor]

 

Ai vazut Elyda cum se face? Se pun Swarovski-uri pe pahar, se umple cu sampanie si se ofera deosebitei sarbatorite, nu snopul de rapita in bataia vantului [:-)))] . Acum (abia acum!) serios, campurile alea de rapita care au sughitat de la Pasti incoace de li s-au zburlit petalele, sunt extrem de spectaculoase cu galbenul ala intens si Van Gogh-ian (Doamne, ce culta sunt azi!!). Sunt frumoase si nostalgice, imi plac de mor, si acu'- acu' incep sa se iteasca macii si cicoarea prin ele, sa vedeti atunci contrast! Asa ca poza ta e de imens efect si iti mai multumesc o data explicit! :) [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata cu discutii despre beuturi:)) ca imi face cu ochiul afinata din frigider si nu e bine.:)

 

 

Eu vreau sa stiu ce face Alex hocheistul lui Buflea, ca ea stiu ca "inchide luna".:)

 

 

 

 

Edit:in onoarea sarbatoritei vieneze un pahar cu visinata...hâc...pe care am beut-o...pe ea...pe visinata.:))

post-46334-0-30129900-1398857380_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a propos de alcool home made [:D] (Karu, tu esti de vina, si cu Viviana, ca m-ati starnit [:p]): o prietena buna buna a facut vara trecuta lichior de nuci. nimic spectaculos in asta, ca face in fiecare an. eu, care nu beau bauturi dulci, l-am ignorat. si am gustat putin dupa anul nou. moaaaamaaa ce  bun a iesit anul asta!!!! incredibil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...