Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

Numa in petreceri o tinem [:)]

Karula draga La Multi Ani fericiti si frumosi ca voi [flo2] [deziuata] [s]

Buflea [pup]

Rox, unul mai cuminte ca altul cum altfel? [il] Si-a dat si ginerele drumul la tocaneala, de la al mare mai mereu cate un elefon de la scoala [smulgpar] (da e de bine se tot vaita el pe acolo si eu ca mama serioasa ce sunt ascult mesajul dupa 3 ore [batcap] )

Laura cu zyban a reusit si sotul meu pentreu vreo cativa ani. Dar acum nu a mai reusit [smulgpar]

Vroiam sa mai intreb pe Marcia daca are vreo poza cu tunsoarea [flo2]

Abia astept si eu sa trec la varianta simpla dar mai am de asteptat [fri]

Rufus eu stiu ca talasemia aia e destul de raspandita. Intradevar cica e mai dificil daca amandoi soti au minora, copilul poate avea mai nasol.

 

Hai sanatate si distractie maxima la toata lumea [flo2]

PS: elyda, noi numai asa ne distram cu ploaie mai mereu [fri] Acum s-a facut cald da cica in weekend (cand altfel [batcap] ) ploua...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simonna, eu nu as mai duce dulciuri in Romania,decat daca sunt ceva special. Au si acolo asa de multe feluri, am luat eu teapa acu cativa ani. 

 

La adolescenti de exemplu as intreba parintii care le sunt preferintele muzicale sau seriale de adolescenti. Exista multe producte cu diverse seriale (intr-o vreme era la noi iN germania plin de Hanna Montana sau de Glee) , ba chiar si cu grupuri muzicale, mai ales daca sunt de genul One direction. Cum multe fie sunt scumpe, fie nu se gasesc in tara, le-ai putea face o surpriza pe cinste. Sau altfel, pt domnisoare vreo bijuterie moderna... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ghetar!

 

Karu, La multi Ani frumosi!! 

post-100501-0-22564800-1398878663.jpeg

 

Merge o Guinness pe fundal de:

 

 

Sa ne traiesti si sa ne incanti ghetarul in continuare!  [flo2]  [pup]

 

 

 

Aqai, felicitari, masa si dansul mai incolo cand ai patalamaua! 

 

Buflea, nu mai zic, de superstitie, dar tot ma gandesc la voi!  [flo2]

 

Rufus, si eu am talasemie minora, dar nu e nici un bai, stai linistit. Am mostenit-o de la taica-miu care doar a purtat-o cu mandrie, care la randul lui a luat-o de la bunica-miu, care a impartit-o cu darnicie pe la toti verisorii mei si mie. Pana nu au aflat la nasterea verisoarei mele, acum 11 ani, in State, ca are, nici noi nu ne-am cautat si zau ca ne-am fi dat seama ca avem asa ceva. Pe moment ne-am panicat toti, ne aratam cu degetele unii pe altii, am citit tot netul despre asta, pana ne-am domolit si ne-am dat seama ca e o afectiune, nu o boala - stigmata.

Eu una, nu stiu daca e bine, dar nu iau absolut nimic pentru asta, nu sunt mai obosita decat altii in aceleasi conditii de efort, dar poate sa fie de la asta...nu rezist bine deloc la caldura. Poate imi confirma Rox daca asta e un simptom.

La randul meu, am dat-o numai lui Felix, Flavia cica nu are. Intr-adevar, Mr.Ziki a trebuit sa-si faca testele pentru ca doctorita mea a insistat, inainte de a doua sarcina, de precautie. Dar atat.

Normala nu-s, dar asta nu cred sa fie de la talasemie.   [vampir]

 

Va invidiez ca serbati 1 Mai, aici nu este, dar in astea doua zile care mi-au ramas pe pamant irlandez inainte de examene, tin sa spun ca m-am atasat de serviciu si parca imi e drag, cu rutina si cu siguranta pe care mi-o da.

Cand ma gandesc ca trebuie sa ma duc in Parisul ala bezmetic, sa fug dupa metrouri si sa intreb stanga-dreapta de cutare si cutare loc, ma apuca o panica, si mi se strange stomacul... M-am salbaticit, clar. Din satucul meu linistit, la.. Un indian la Paris.  [fri] Mi-e tare frica. Dar despre asta, intr-un episod urmator, ca nu vreau sa stric ziua Karulei.

 

Asa ca inchei cum am inceput: La multi ani inca o data! Sa fii iubita!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuun,

 

Am reusit sa citesc tot si acum ii inteleg pe cei ce ziceau ca pana sa scrie au uitat ce au citit.

 

Singura de care nu am uitat este Karulina ...Soro, sa fii iubita de toata lumea si sa iubesti doar pe cei ce te merita, sa ramai senina si vesela asa cum imi pari mie pe ghetar, sa nu iti pierzi simtul umorului ca il ai si il folosesti bine, sa luminezi in jur ca un licurici (cu parul rosu morcov si bretonul cretz), sa nu iti pierzi tineretea, libertatea si boemia din suflet, elasticul de la papucii aia saritori, sa imbatranesti frumos si frumoasa, alaturi de cei dragi tie si desigur alaturi de noi.

 

Si cel mai bine imi pare ca de acum si pana in iunie pot spune si eu ca sunt in aceeasi categorie de varsta cu matale - early 40s, thank you very much ...ranjet.

 

La cat mai multi ani, draga mea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apoi am retinut-o pe Aschi cu interviul ei ...soro, rar se ia un interviu din prima ...nu trebuie sa te superi si nu trebuie sa ai asteptari, dar trebuie determinare ...in fiecare zi aplica si nu trebuie sa te potrivesti perfect ..60% daca te potrivesti, aplici ...restul de 40% spui ca nu ai destula experienta in zona aia dar tocmai asta face si mai atragatoare aceasta pozitie pentru tine ...nu spui niciodata "nu stiu". Spui " Nu am avut ocazia sa acumulez prea multa experienta" ...inchizi telefonul si uiti de inteterviul ala ca si cum l-ai pierdut.

Iti tin pumnii ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa deci, v-ati vorbit sa ma inmuiati acum, la ceas de seara, cu urari, poze si vorbe ticluite, pentru care ma mai inclin o data! Si m-am fofilat cu gratie printre bauturile voastre fine, pregatindu-ma cum se cuvine de 1 Mai muncitoresc, cu berea mea proletara :) Ceheasca! Se aude acolo, pe Karluv Most, elvetienilor?

A iesit o zi nesperat de simpatica. Si e doar prima din restul vietii mele [:-)))]

 

Ziki, deci te duci la soacra-mea... Nici nu stiu daca sa te invidiez... O sa treaca si perioada asta, o sa-ti priasca probabil mai mult decat te gandesti acum si oricum vei iesi in castig dupa ;) Sper ca ai net din prima secunda ca sa ne tii la curent, sa ne pui poze si sa ne arati carnetul de note la final.

 

Soro, stie tot poporul ca ai inima mare, dar ai reusit sa ti-o mai pui la loc azi? Hai ca umorul meu are limite clare, e nevoie de al tau 100% pe ghetar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...