Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

La discutia cu fumatul, eu am fumat on and off si intotdeauna mi-a fost foarte usor sa ma las ...probabil pentru ca nu am fost o fumatoare adevarata. Acum cred ca nu am mai pus o tigara in gura de vreo 2 ani.

Barbatul in schimb fumeaza ...mult si de mult. Problema este ca ii place ...ii plac pauzele de fumat, ii place gustul.

In 21 de ani de cand il stiu eu, nu a incercat sa se lase niciodata. Cand ii mai spun de diversi fumatori cu cancere, baga capul in nisip si schimba vorba.

 

Cu bauturi nu ma laud ...imi plac astea dulci, visinate si alte "ate" dar sunt foarte ok si fara ele ...dupa cum v imaginati, eu nu am nevoie de nimic care sa ma faca sa virbesc tare, mult si sa-mi uit inhibitiile ..asa ca la un chef, ma incadrez perfect printre betivii de cariera, nu stie nimeni ca sunt super treaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

   Karula La Multi  Ani! si ca sa pun urarea in context, iti doresc sa fii ca vinul( the older the better:), poti sa il bei si din sticla daca ai terminat si tu un set de pahare:).

 

   Aqai felicitari si la mai mare avansare, ce mai acusi e iunie, dupa poti sa visezi la urmatorul pas...Doamna finantist zici:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand revin pe ghetar cu forte proaspete incep sa pun intrebari ...deci:

- ce examene da Ziki ?

- de ce locuitorii Irlandei dau examene in Franta ?

- de ce soacra Karulinei sta la Paris ?

- de ce toata lumea a felicitat-o pe Aqai ?

 

PS Copilul meu ala din spital nu a facut febra de 36 de ore and we are counting ...In schimb cica a racit barbatul. Tuseste, e slabit si turtit si desigur plictisit. Nu, nu o sa spun nimic rau de el, ca va jur, mi-a demonstrat inca o data ca e un om pe care te poti baza. Unul din lucrurile pozitive ale acestei intamplari este ca mi-am confirmat inca o data ca am pe cine trebuie langa mine. Cateodata mi se intampla sa uit ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, si mai vroiam sa-i spun lui Rufus ca si ai mei fac asa ...la petreceri abea ciugulesc si cand ajung acasa cer mancare ...eu ii amenintvpe acolo prin vizita ca nu le mai dau nimic acasa si ca plan de backup, cer mancare de la gazde din ce stiu ca i-ar interesa. Sigur ca nu e frumos ce fac.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum a aparut sefa cum s-a dezghetat atmosfera.Si se vede ca i-a mai venit inima la loc ,ca e activa .

 

 

Sa scrieti muuult zilele astea sa am ce citi seara .O sa mai arunc si eu cate un ochi si o sa incerc sa mai dau un semn de viata .

Pentru sefa o sa fac un jurnal de calatorie.:))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Karula La Multi  Ani! si ca sa pun urarea in context, iti doresc sa fii ca vinul( the older the better:), poti sa il bei si din sticla daca ai terminat si tu un set de pahare:).

 

 

Multumesc foarte, dar sa stii ca varianta corecta e asa: "ca vinul: ori te faci mai bun, ori te acresti" :D

 

Buflea, soacra mea locuieste la Paris pentru ca e desteapta. Si fiind internauta, e posibil sa citeasca ce scriu aici, deci nu voi scrie decat de bine de ea :))) Si daca citeste cu adevarat, ii zic ca intotdeauna m-am bazat pe umorul ei . Gata, te pup, socris, pa!

 

Schtrumphitzolignia, asa cadou e de pus in rama! Papadia "de umflat" cum zise Iana, e floarea mea preferata, alaturi de floarea mica, blonda, creata si isteata [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma bag eu sa raspund, ca ma privesc doua din patru:

- ce examene da Ziki ?
- de ce locuitorii Irlandei dau examene in Franta ?
- de ce soacra Karulinei sta la Paris ?
- de ce toata lumea a felicitat-o pe Aqai ?

 

 

- dau examene de facultate facuta tarziu, anul II de predat franceza.

- hihi, ce m-am distrat  [flo2]  locuitorii Irlandei au si dansii facultati la indemana, dar eu nu ma vedeam invatand in engleza, si mai ales invatand pe 2000 de euroi pe an, cand puteam sa invat pe limba "mea", pentru 500 de aceiasi euroi pe acelasi an. Asa ca m-am inscris long-distance student la cine m-a primit si pe mine. Doar ca acum trebuit sa ma duc sa dau examenele finale la ei, ca nu-s asa performanti ca unele universitati de pe la voi, de peste ocean, la care poti sustine examene de la distanta, pe webcam....

- la aiasta nu stiu ce sa-ti raspund, sincer  [:)]

- o felicitam pe Aqai pentru ca va fi din contabil finantist cu acte in regula intr-un viitor foarte apropiat, adicatelea Iunie, daca am priceput eu bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...