Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

- o felicitam pe Aqai pentru ca va fi din contabil finantist cu acte in regula intr-un viitor foarte apropiat, adicatelea Iunie, daca am priceput eu bine.

 

Amanunt aruncat in varful buzelor dupa ce i-am zis eu ca are minte de "contabil" (ptiu!) fara sa banuiasc dansa, licentiata si avansata in iunie, ca in capul meu de poet ratat asta era maximul de admiratie si invidie! [:p]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Copilul asta cretz al Strumphitei este de pus in rama sau la rana ...Strumphi, cum e capul ? Il mai ai ?

 

Fata cu buzele ca mura sper sa nu ti se mureze vacantza, sau sa nu te mureze de nervi Trubadurul ...auzi si tu, mama nerecunoscatoare, il duci la 16 ani la manastire ...vezi cu electronicele astea, sa nu dea drumul la vreun xx pe acolo, prin lacasul sfant.

Eu iti doresc cazare si mancare cat mai bune, ca sa mi le dai si mie, sa le incerc la vara ...stiu, stiu, fac ce fac si tot pe mine ma pun in centrul oricarei urari ...iaca si la Karulina, dupa ce i-am urat asa din suflet, mi-am urat si mie felicitari pentru early 40s ...

 

Elvetienii ce-or face ?

 

Simonna, tu cand pui piciorul pe al tarii glod ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amanunt aruncat in varful buzelor dupa ce i-am zis eu ca are minte de "contabil" (ptiu!) fara sa banuiasc dansa, licentiata si avansata in iunie, ca in capul meu de poet ratat asta era maximul de admiratie si invidie! [:p]

Acuma sa mai vin si eu sa zic ca nu stiu precis si exact diferenta?

Nu mai zic, ca ma fac de ras!

 

Dar da, si in mintea mea e ceva de bine, un Ceva la care n-o sa ajung niciodata, pentru ca cere talente ascunse (mie, bineinteles).  [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amanunt aruncat in varful buzelor dupa ce i-am zis eu ca are minte de "contabil" (ptiu!) fara sa banuiasc dansa, licentiata si avansata in iunie, ca in capul meu de poet ratat asta era maximul de admiratie si invidie! [:p]

Bueiii ...vezi ca baletezi cu gratie intre admiratie si dispret ...adica ce vrea sa spuna Dna Aqai despre contabili ?

 

Dna Aqai ? Mai tare si mai rar va rog ???

 

(bine bai, si eu am major in finance, na ...da' stau ca soarecele la biblioteca ...doar daca Dna Finantzista Aqai, pe scurt DFA, si-a tras insigna de master, o las sa spuna ceva printre dinti despre inchiderile de luna)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vremea se anunta urâta.Cica o sa ploua zilnic asa ca probabil o sa ma umplu de nervi.Dar astazi ziceau ca o sa ploua la mine si a fost soare cam toata ziua, asa ca sper sa fie asa si zilele urmatoare.

 

Mai intru seara si va spun pe unde am hălăduit .

 

 

 

 

Scuze , dar pana ma mosmondesc eu sa scriu un mesaj voi treceti la alte subiecte si poze cu pitici frumosi , iar pic exact ca musca in lapte.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc foarte, dar sa stii ca varianta corecta e asa: "ca vinul: ori te faci mai bun, ori te acresti" :D

 

Buflea, soacra mea locuieste la Paris pentru ca e desteapta. Si fiind internauta, e posibil sa citeasca ce scriu aici, deci nu voi scrie decat de bine de ea :))) Si daca citeste cu adevarat, ii zic ca intotdeauna m-am bazat pe umorul ei . Gata, te pup, socris, pa!

 

Schtrumphitzolignia, asa cadou e de pus in rama! Papadia "de umflat" cum zise Iana, e floarea mea preferata, alaturi de floarea mica, blonda, creata si isteata [flo2]

Oooooo ...Madam Socrele, bonjour, a votre sante ...vous avez o nora bestiala ....

 

(Soro, atat m-am priceput la franceza, dar eu am vrut sa-i dau buna ziua politicos ...ori te-am pus bine cu ea, ori ti-am dat foc la valiza, te prinzi tu in timp)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...