Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

Doamna doctor (aoleu, mi-am adus aminte de Divertisii vechi, cu " domn' profesor, inginer", Rufus ar trebui sa rezoneze aici) nimic nu-ti scapa, nici maruntisurile [:-)))]

 

Stiti cand ziceam eu de "catacombele" ghetarului, ca sunt persoane foarte misto care ne citesc, si stiu eu sigur ca unele dintre ele ori stau prin Austria ;), ori o viziteaza ;)? Stiti ce dragut ar fi sa iasa ele din umbra la lumina?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumfita inca e cu capul, va citesc, voiam sa scriu un mesaj asa frumos cu punct si virgula, prezenta la catalog, dar numa` ce m-a pocnit iar o durere de cap , de vad dublu triplu... in dungi, culori de curcubeu [fal]  Nervii mi i-a pus bine Sophia pe moatze azi, mi-a facut ditai tantrumul in parc de am spus ca o las acolo si eu plec... vai de mine, niciodata nu  a facut asa ceva, cat s-a zbatut/urlat..pfaaiii... m-a luat durerea de cap instant!  A fost tare cald azi, vreo 24 gr, prima data cand ies in tricou anul asta, si inca imi era prea cald! Deci nu numai ca m-a batut soarele in cap, dar si Sophia m-a carat in 3 parcuri, mers multi km pe jos... De cateva sapt se trezeste foarte devreme dimineata si se culca tarziu... trebuie sa fac ceva/cumva, nu stiu ce inca?!  [smulgpar]

 

Vineri la 3.15 pm merg la dr sa vad poate are rezultatul de la RMN ul de duminica. Am mai scris asta si ieri dimineata parca?! sau luni seara era dupa ce facusem programarea, ori o fi fost numa in capul meu sa scriu si nu am mai apucat? se prea poate, nu mai stiu nici a scrie corect romaneste, imi recitesc unele mesaje si stau si ma intreb daca m-am stricat de tot la cap? [alcool]

 

De soacre nu va mai spun, ca v-am povestit si aratat-o pe Lady! Cine mai are soacra ca a mea?  [help]

 

Sophia I-a cerut  in seara asta lui Nick sa ii puna pe tv youtube, cantecele romanesti : oac oac diri diri.. gasca si vulpea, pupaza... si canta pe romaneste si era asa dulce!  [il]  ar trebui s-o inregistrez ca nu stiu cat o tine  [bib]

 

Nu mai stiu ce voiam sa spun.... ma duc la culcare si sper maine sa am mintea mai limpede. Abia astept ziua de vineri si rezultatul de la RMN. Parca si vad ca e curat ca lacrima si eu tot cu durerile de cap o sa ma lupt... 

 

Noapte buna!  [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ? Avem doritori ? ...Soro, sa-ti soptesc, acum era momentul sa ii bagi pe timizi, cat am fost in spital, suparata ...

 

Acum ma intorc la intrare si imi potrivesc testarile ...cand vine copilul acasa pun de examinare ...

 

Julika chiar ne-o fi parasit ? Nu-i dai tu un telefon sa-i spui ca "she's being missed" ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce preocupari intelectuale de seara am: ma uit la Chelsea-Atletico si ma minunez de reclame: pe bannerele de pe stadion urla mare Gazprom, iar pe tricourile spaniolilor Azerbaijan forari petrol & stuff. Unde-s vremurile in care numa Ford si Opel se vedeau...

Si ce si-au luat-o englejii de la Celski!!! Muhahahahahha!!! Mi-a placut!!!  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

laura nu ne mai spui nimic de lucrarile la terasa...ccum merg?

 

 

Terasa e gata din a doua zi de lucru (am turnat doar niste beton, vom face si acoperis sa tina umbra/ sa ne apere de ploaie, dar mai incolo, cand vom mai produce niste timp si bani). Acum (dupa o gramada de zile nelucrate pt ca ba ploua cu galeata, ba era sarbatoare) avem polistirenul pus pe toti peretii, plasa si prima mana de material puse pe toti peretii, lucreaza la glafurile de la geamuri/usi si mai au de dat a doua mana de material (stie Rufus de care, eu stiu doar ca e de la Adeplast) . Maine jumatea' nu lucreaza, asa ca sta acasa sa cofreze si sa mai faca  niste beton, sa mai trantim un trotuar.  Imi place cum iese, deja arata casa cu totul altfel, ca noua [:D]. Pe de alta parte am un mic regret ca niste elemente de decor exterior au trebuit date jos si si-a pierdut farmecul si patina de casa veche. Oricum, izolatia trebuia facuta si deja se cunoaste si in camere ca se pastreaza temperatura mult mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...