Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, asa zice si soata-mi. Ca v-am mai zis ca eu sunt urs, si apoi incepe sa-mi placa, iar la final plang ca nu ma mai dau dusa.

Apoi, m-a apucat scenarita cronica despre subiecte cu care m-ar putea jigni  [:-)))]

Mi-am facut o liiiistaaa, de n-o sa ma mai surprinda nimic. pa-ra-no-ia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

karula, la multi ani ani fata frumoasa!!!

 

sefa, nu te mai ambala si du-te in audienta la directorul general cat de repede poti, fara sa scoti nicio hartie . relateaza-i situatia explicand ca nicio mama normala nu ar putea sa isi indeplineasca sarcinile de servici atata timp cat copilul nu are un diagnostic clar si este intr-o stare incerta. ce spune ea acolo este interpretarea ei proprie si personala.

 

daca firma nu e a ei si mai exista si altcineva peste directorul general rezerva-ti o audienta si cu persoana respectiva. good luck and calm down!

Nu mai ...ca cica a tinut sa repete de mai multe ori ...ea nu a spus ca eu nu trebuia sa stau in spital, sigur ca intelege si sigur ca e normal sa stau cu copilul. Dar nu pe zilele alea puse deoparte pt probleme medicale, ci pe zilele mele de concediu ...eu inteleg de aici ca a decis ea sa ma trimita in concediu, in spital ...ca a fost alegerea mea sa am grija de el in spital, puteam sa aleg sa-l las acolo, ca aveau grija de el asistentele ...huh !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai ...ca cica a tinut sa repete de mai multe ori ...ea nu a spus ca eu nu trebuia sa stau in spital, sigur ca intelege si sigur ca e normal sa stau cu copilul. Dar nu pe zilele alea puse deoparte pt probleme medicale, ci pe zilele mele de concediu ...eu inteleg de aici ca a decis ea sa ma trimita in concediu, in spital ...ca a fost alegerea mea sa am grija de el in spital, puteam sa aleg sa-l las acolo, ca aveau grija de el asistentele ...huh !

da mai, exact ce iti spuneam .  face ce vrea pentru ca daca e de 30 de ani acolo se crede mosiera.  nu e cum zice ea, stii prea bine cum se interpreteaza cuvintele asa ca nu te lasa. direct la general si apoi mai departe daca mai e cineva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aalinnta la multi ani "pruncului"

 

buflea, eu zic ca sa iei hirtia de la spital si sa citesti bine regulamentul de la serivic sa vezi daca chiar se poate aplica sau nu. daca chiar crezi ca ai dreptate du-te in audienta la director. poti sa pui ca , zilele de concediu le tzi in caz ca...de urgenta (DDoamne fereste)

stiu ca e nedreptate dar nu ma mai mira nimic...

 

cu flavia poate e serioasa treaba ori doar ceva unic...din cauza stresului...ori , ori. chestia e ca treb sa prinzi momentul, o intimplare...situatie similara...o stire din ziar sau net...in care cineva fura, e prins...si trb sa suporte consecinte . 

 

mersi strmphi pt reteta. drept sa psun ma mai uit si pe net sa vad cat sa fierb eu frunzele alea. de fapt le fierb ianinte de a inveli carnea...sau cu totul?

oare pot sa pun zeama de varza?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...