Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea,

compania are un regulament vezi ce zice acolo si daca lasa loc de interpretari , dar probabil babeta le laHR il stie pederost, eu zic sa iei hartie de la spital sa te duci in audienta , da pote Karma vine mai repede peste babeta prevad acum in weekend muhahaha

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da mai, exact ce iti spuneam . face ce vrea pentru ca daca e de 30 de ani acolo se crede mosiera. nu e cum zice ea, stii prea bine cum se interpreteaza cuvintele asa ca nu te lasa. direct la general si apoi mai departe daca mai e cineva.

Exact, exact ...e un fel de dinozaura de care mi-e teama ca nu se atinge nimeni.

Sefii mei sunt Director-ul of finance si CFO-ul ...si astia doi, dupa ce au vorbit cu scarba asta, au dat din umeri si mi-au spus ca si ei considera ca nu e drept, dar asta este ...de parca nu poate trece nimeni peste dobitoaca asta ...excuse my language.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinta, sa iti traiasca feciorul o mie de ani si voi pe langa el sa fiti sanatosi si fericiti! [s] cati ani are fetita? stiu ca e destul de mare diferenta, nu ?  [:)]

 

Michele, eu cand oparesc varza pentru sarmale o las acolo in oala clocotind vreo 2 minute ca daca o las mai mult, se rupe cand invart sarmalele si n-am facut nici o afacere [:D] Frunzele de vita le oparesti inainte sa fie moi sa poti sa pui umplutura sa le rulezi, deci eu zic sa fierbi apa, pui juma de lingurita de sare si bagi frunzele maxim 1-2 min, ca astea-s si mai subtirele decat cele de varza si le scoti , le scurgi si le lasi sa se racoreasca putin sa nu te frigi cand le pui in palma sa rulezi sarmalele. Sper ca te-am lamurit, daca nu, astept intrebari. Will try my best!  [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact, exact ...e un fel de dinozaura de care mi-e teama ca nu se atinge nimeni.

Sefii mei sunt Director-ul of finance si CFO-ul ...si astia doi, dupa ce au vorbit cu scarba asta, au dat din umeri si mi-au spus ca si ei considera ca nu e drept, dar asta este ...de parca nu poate trece nimeni peste dobitoaca asta ...excuse my language.

tocmai de aia du-te la directorul general si mai departe  ca cineva tot poate sa se atinga de ea. in mod sigur! si chiar daca nu reusesti ( desi ma indoiesc, pentru ca medicalele astea sunt si pentru cei din familie si primary care asta se poate interpreta in mai multe feluri ) macar te-ai linistit fara ai dori nimic rau.  [flo2]

 

( tot ce doresti pentru altii se intoarce tot la tine, atunci cand te astepti mai putin).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de la Praga :-) suntem ok, maine mergem la Krumlov (decretat oras Unesco) si sambata o luam spre casa. Va povestesc mai mult duminica. Si pun si poze.

 

La multi ani Karu ! Tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca, sa fii sanatoasa si iubita.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...