Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

LA MULTI ANI SARBATORITILOR !

 

Sa fie sanatosi , voiosi, voinici!★☆♥☆

 

Karula...tine minte momentele astea pentru ca mai tarziu cand fetele isi vor "lua zborul"astea or sa fie pansamente pehtru suflet!

 

 

Buflea, nu ca o blestem pe baba aia...da'sa dea sfantu'sa-i...si sa-i ...ce vrei tu.:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zic sa incerc sa ma bag si eu (introduc poate, ca suna mai frumos?, insinuez nu prea am cum, ca ma da gabaritu' de gol) pe ghetar. Mi-e insa cam frica, fiindca am citit ca sefa este exigenta tare.

Va citesc de mult, am o bebelusa (ei, nu chiar) care are 1 an si 2 luni si incercand (si reusind pana la urma) sa -i tin companie la ceas de noapte (in mai multe nopti, asa), printre picaturi (de lapte) am citit si ghetaru'.

Bebelusa mea pare de varsta apropiata cu Lili de aschiutza. (aici sper la o pila, unde mai pui ca tot Chimia am terminat si eu, la Universitate).

Am citit pe sarite, cum imi picau la mana capitole vechi, ba chiar foarte vechi.

Deci io, chiar daca am un bebe mic, nu sunt deloc atat de tanara precum par. Sunt mai batrana decat Karula, da' mai tanara decat sefa.(aici imi da cu minus, nu?).

Mai am o fetita care are 8 ani si pe care o cheama Ana (ca pe Ana de Rufus, asta asa ca poate imi pune o vorba buna).

Randunica nu am fost niciodata, decat cu mare greutate si pentru foarte scurt timp. (adica nu aveam nicio restanta, niciun boyfriend dupa care sa suspin si m- am tinut intr-o vara de sala/calorii putine). Asa..altceva? Daca ma intreaba de 7*4, altceva decat un rezultat previzbil, banal, matematic, nu mai stiu sa spun. Poate daca ma intreba acu'20 de ani..

In favoarea mea, adaug ca sunt din Tulcea si ca din cate stiu, nu aveti pinguini de aici.

Deci?

P.S Daca va spun ca si visat cativa dintre voi ( fara sa stiu cum aratati exact), , mai puneti o bila alba?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact, exact ...e un fel de dinozaura de care mi-e teama ca nu se atinge nimeni.

Sefii mei sunt Director-ul of finance si CFO-ul ...si astia doi, dupa ce au vorbit cu scarba asta, au dat din umeri si mi-au spus ca si ei considera ca nu e drept, dar asta este ...de parca nu poate trece nimeni peste dobitoaca asta ...excuse my language.

Sweetie, scriu in graba is pe fuga rau daca ti se pare de interes imi scrii tu inapoi pe mail

 

in lumea mea hr se teme de o singura chestie: conflict de munca si lawyeri. Dar se tem rau, insa in acelasi timp evalueaza si cine ar putea sa le faca probleme si cine nu. Cred ca tu nu pari o amenintare inca.

 

aici cand suni lawyer prima consultatie e gratuita

 

cauta matale un avocat specializat pe probleme de munca musai si cu o copie a regulamentului vostru vorbeste cu el. Si ia si hartie de la spital. Si cere si un counselling pt tine si pt copil ca sa aveti dovada ca psihic era dependent de tine. 

 

si apoi fa o scrisoare frumoasa la hr, vezi tu daca nu se schimba lucrurile cand vii cu toate hertiile si cu hartia facuta dupa sfatul avocatului

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...