Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai bine mailuri....are mailul lui?Daca nu fa-i una,e destul de mare si ii trimitem mailuri din toata lumea........ba mai mult poate sta in pat cu ipad-ul si sa citeasca mailurile....si e si mai repede toata treaba.....

 

 

nu email. o carte postala e ceva palpabil ( ce bine a explicat mama Julia  [flo2] ) cel ce o primeste are un sentiment deosebit.... niste necunoscuti s-au gandit la mine! niste necunoscuti imi trimit un gand bun! 

bine, noi nu suntem niste necunoscuti!  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit langa piscoata o ora jumatate, m-am trezit chiauna si cu o durere de cap care vad ca tot creste creste, ca aluatul pus la dospit, incet da` sigur. Sophia inca doarme, si protesta vehement ca nu vrea nani, ba a plans, dar i-a trecut imediat, ca doar era treaza de la 6. Deci daca dorm, ma doare, daca nu dorm, doare la fel, daca beau doare, ori nu beau suficient... grrr [smulgpar]

 

Buflea, imi pare rau de asa vesti! Sper sa aflati cat mai curand ce cauzeaza febra si sa isi revina.  [flo2]

 

Julia, super joaca! Eu nu as avea de ce sa atarn sa ii fac leagan [:D] Mie inca imi place sa simt gustul timbrelor si al lipiciului de la plicuri. La fiecare Craciun, Paste, zi de nastere al prietenilor/cunoscutilor eu cumpar cu drag felicitari, iar cand sunt plecata pe undeva cumpar vederi multe si trimit. Nick deja s-a invatat cu mine si stie ca iau multe si trebuie sa ne asezam undeva la o cafea si-o prajitura sa le scriu si apoi sa cautam casuta postala. Nu mai tarziu cat am umblat de nebuna prin Lille si Bruge dupa o cutie postala, ca nu dadeam de una neam ...chit ca eram prin centru si zona turistica [alcool]  ...deci vreau si eu adresa daca zice Sefa ca e ok. Si mie imi place sa primesc vederi/felicitari, ma bucur tre cand vad ceva in posta pe numele meu [:D] Ma gandesc ca si Alex s-ar bucura tare sa primeasca  [biz]

 

kariguld, cum stai cu energia azi? nu dai si la altii ?  [soricel]  as avea eu nevoie de cateva kilograme  [fri]  Trebuie sa ma bag si eu pe dieta sau macar mancat mai organizat si scos rontaitul din meniu. 

 

Rufus, Multumesc! [flo2]  trec pe lista sa imi cumpere soramea sa imi trimita ca vine cineva din Ro ep 7 mai si imi trimite un pachetel. Pe langa pastile sa nu uit sa ii spun sa imi puna niste covrigi, ca tot vin cu avionul si vor fi cat de cat proaspeti [pofticios]

 

Elydo, nu am magnetizat barbatu` ca mi-e frica  [fri] sa nu o ia si el pe ulei ca mine, ca dupa aia ce se alege din noi?! [:-)))] las` mai pe diseara, sa vedem cum/cand ma degmanetizez.... [:I]  [ascuns]

 

 

S-a trezit Sophia si a coborat, Nick se uita la un episod din Dr. Who. Se freaca la ochi si uita la tv nedumerita:

- tati, I don`t like that rubbish! I want Cinderella! 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Grozava idee, Verisoara Aschi!!!

Si eu astept adresa, trimitem puterea Leprechaunilor intregi, curcubee mii si The Luck of the Irish!

 

Elyda, Saridonul inainte - ca dupa aia se plange ca o doare capul si nu mai e rost de.. cafelit! :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumfi, trimit o doza de energie spre tine.

[fiesta]  [aerob]  [pl]  [sap]  [bicic]  [trombon]  [roker]  [bum]  [harp]  azi imi facusem planuri sa stau in pat. da nu poci! ca idee asa poate nu ar strica sa studiezi un pic metabolica balance. 

eu din motive de sanatate am apelat la heilpraktikerin. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...