Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tubul si spitalul, n-au infrant Ghetarul!


Recommended Posts

Dragii mei, Carmencito,

 

Se pare ca maine venim acasa ...Doamneee, dupa aproape 3 saptamani, 3 kg mai putin, vene de imprumut si nervii razatoare ...venim acasa.

Am fost la spital sa-l iau pe barbat acasa, ca sa-si ia masina, sa o duca in parcarea cu plata a spitalului, sa aiba cu ce aduce copilul acasa ...febra nu mai are deloc, dupa cum stiti. Bratul s-a dezumflat complet, duce mana la gura ...singura problema e ca nu o poate indrepta. Ar putea sta si fara bandaj, dar nu suporta el sa vada cusatura.

 

Va spun, nici nu imi mai aduc aminte cum era viata noastra inante de asta, cu hockey, cu soccer, cu scoala ...o sa-mi ia ceva sa imi intru iar in normal.

 

Asa ca, dupa o asemenea veste, imi permit sa ma gandesc la chilotii lui Atomix si sa imi aduc aminte ca si barbatul ramasese fara. Dar barbatul nu se atinge de Nutzica, cea care ne spala hainele ...

Simonescu, la voi nu se confunda "chiiloteii" lui Atomix cu cei ai colegului ? Ca la 1.84, ma gandesc ca intra cam in aceleasi carpe ...sau nu ? Daca DA, cum ii deosebesti, sau la voi totul se poarta la gramada, nebunatico ...tu ce ai pe tine acum ? ..ranjet

 

Yupiiiiii vine acasa!!!! Super cool! Nu uita de lawyer!

 

Cand cauti occupational thery, gaseste pe cineva care sa aiba si o camera de joaca cool :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carmen, multumim si pupam. Poate mai vii pe aici [flo2]

Buflea, hai ca mai beau un pahar (de apa of course) de bucurie. Sarbatorim sarbatorim!!!

Ce mai conteaza cine si daca are chiloti, bine ca va adunati acasa. Dar nu uita de scandal la tanti aia.

Elyda, ai prins vreme bunicica nu?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea!!! Bodaproste de veste, pupa eroul ala de copil! Cred ca toti asteptam vestea asta cu sufletul la gura, de-atita bucurie se topeste si ghetarul! Abia astept sa fiti toti acasa, sa intrati in normal, sa fuga dupa o minge, sa te bombane ca il obligi sa citeasca! Yuppy!!

 

Ah, oh my, oh my, sa spun, sa nu spun... o fi virsta, Colegu' trece printr-o faza in care poarta chestii colorate next to his most precious asset, cind se defectase pe rosu dupa 20 de ani de gri / negru imi ratam din bucuriile de inceput, ma'ntelegi ce vreau sa sugerez, ma inrosesc si eu ca chilotii, nu poci pentru ca sa intru in detalii, ca rideam intr-una dupa ce-l vedeam asa rosu sub nadragi, el si lampa de bordel, in loc sa ma concentrez pe chestii importante! Intre timp s-a diversificat, portocaliu, albastru, verde inchis, verde praz... caut roz-chilot! 

La Atomix e virsta sigur, daca un lucru nu e negru, negru spalacit, gri sau gri spalacit, alb sau alb spalacit (ca se poate, adica le cumpara de arata gata murdare si mai costa si 40 de dolari tricoul!!!) clar nu-i destul de bun. Da' ma mindresc, ca mai tolereaza o singura culoare, de la muma-sa citire, uite-asa:  [roscatavant] (nu el, eu :) )

 

Carmen, so cool ca iti aduci aminte! Citi ani are Eric acum? 10? Eric, nu?

 

Aqai, sar'mina, sa ma mai uit, asa neste cirpe sint la Winners in ultima vreme, incredibil, voi insista!

 

Vancouveru'... sa-ti traiasca, sa-ti infloreasca, sa fiti toti in mare forma sa aniversati cum o fi mai vesel si mai interesant pentru el!

 

A-alinta, 19 ani? OMG, ce sa zic sa creasca mare, e mare! Si trebuie ca e grozav! La multi ani!

 

Gosh, mor de somn!

 

Da' tre sa va spun inainte sa ma duc la culcare: Adolescenta Sa pleaca vineri la 6 la Boston, se intoarce duminica la 10. Are in bagaj 4 perechi de pantaloni si 7 tricouri! Really???!!! LOL

 

Noapte buna, buna dimineata, dupa caz!

 

Simonna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Priveliste de dimineata, sau motivul pentru care Felix nu mai merge la olita desi abia scapasem de pampersi:

post-100501-0-09601100-1399008865_thumb.jpg

 

Si daca aveti timp, si nu ati auzit asta deja (tot circula pe net), va las si 1minut jumatate haios:

 

 

 

E vorba de o melodie ceruta ca dedicatie la un post de radio dominican. (edit, am crezut ca e spaniol)

 

 

O zi frumoasa sa aveti!  [flo2]

(fug sa profit de colegi in ultima zi!)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...