Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

Salutare fetelor,

 

Ella ma bucur ca esti mai bine, multe felicitari pentru proiectul tau, ai fost harnicuta ca o albinuta [biz] , iar acum trebuie sa culegi si roadele...si inteleg situatia prin care ai trecut referitor la faptul ca nimeni nu putea sa faca prezentarea in locul tau…doar ca sanatatea nu ti-o mai da nimeni inapoi….cu toate noptile si weekendu-rile lucrate, in cazul tau e bine ca nu a fost mai grav si ca esti bine acum. Te pup si sa auzim numai vesti bune de acum !!! [pup]

 

Corina multumim pentru cafeluta de dimineata, eu am savurat-o impreuna cu voi dar n-am reusit sa raspund pana acum… [pup]

 

Mony esti o scumpa, dar cred ca stii deja, ai povestit atat de frumos, cred ca a fost o experienta unica si nici nu poate fi altfel, cu atata credinta in suflet  [flo2]  Mii de multumiri pentru acatist [flo2] [pup] , si acum asteptam vestea cea mare de la tine…sa fie cu 2 liniute !!! [pup]

 

Pupici la toate [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A si sa nu uit!

[perne]  [perne] [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavinia sper din suflet sa vin cu un test pozitiv, dar mai astept cateva zile, nu am un ciclu regulat ca nr de zile in ultimele luni asa ca mai stau putin, dar oricum va tin la curent :)

 

Noapte buna! Intru si eu la bataie cu perneeeeeeeeee.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,,nu am intrat de cateva zile,dar ma gandesc la voi;in viata mea se petrec unele schimbari si nu am timp sa va scriu f des;sunt in ultimele zile de menstra si abia astept sa treaca

Am citit din urma,dar nu va raspund la fiecare in parte ca nu mai retin chiar tot; vreau sa o felicit pe Iarina,m-a emotionat povestea nasterii;bebe Robert sa creasca mare ,sanatos si sa va aduca numai bucurie in viata;

Ella sanatate multa;Mon multumesc inca o data pentru acatist si sa vii cu testul pozitiv cat de repede;Corina ,mi-amintesti de mine cand eram cam de varsta ta,aveam aceeasi culoare la par si tunsoare;esti roscata natural?

off nu mai tin minte cui mai voiam sa scriu,dar va salut si va pup pe toate si va doresc in continuare un weekend placut si distractiv

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaa!!!

Camcris felicitari pt bebe!!!! Sa fie sanatos, mancacios si mai putin plangacios! Puuupu!

Mon, sarumana pt acatist, am citit cu sufletul la gura ce ai scris si la vara vreau sa ajung si eu, asa ca iti voi cere mai multe detalii. Te pupu cu drag!

Fetelor va doresc week-end placut!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu mare drag, fetelor!

Ella ma bucur ca esti mai bine.

Gazela te astept cu testul pozitiv ca sa il aduc apoi si eu. Stau la rand cumintica.

Raisa va fi foarte bine.

Danutza te ajut la ce vrei tu.

Doina mai ai putin si incepi marea bebeleala.

Mary tu vezi-ti de treaba acolo.

Va pup pe toate de la a la z si va doresc un weekend placut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony draga, mai astept cateva zile si eu, adica pana pe 6 si doar atunci fac testul....deocamdata nicio urma de "musafiri"...mai vad zilele urmatoare ce se mai intampla. :-) :*

 

Pupici la toate si weekend placut in continuare!!! :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetelor?

 

Sa va povestesc ce mi s-a intamplat azi...am fost la farmacie sa-mi iuau vitaminele, mi se terminase cutia. Mi le iau de la Sensiblue si aici nu sunt multe astfel de farmacii. Am ajuns la una dintre ele si nu aveau vitaminele de care eu aveam nevoie ci doar o alta varianta..n-am vrut sa le iau...m-a trimis la alt sediu de al lor sa incerc...am avut bafta, era ultima cutie si aici vine si surpriza, cadou o pereche de botosei din piele f frumosi pentru nou nascuti :-) cu albastru....Sa fie oare un semn? Am fost asa de incantata...si emotionata totodata...:-)

 

Va pup :* :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...