Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mony am facut testul la 3 zile intarziere, de fapt 2 jumate :-) ,

Testul se numeste Ferlidona de la Actavis, e ceva mai nou si cica se poate face inca din prima zi de intarziere...

Te pup si eu si fii optimista ca sunt sigura ca si la tine e bebe, am un feeling, tu in a cata zi de intarziere esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Anca, ai incredere ca va veni si la tine, pe mine m-a ajutat si extractul din mladita de zmeur, doctorita mi-a prescris pentru 3 luni, dupa 1 luna s-a si prins sarcina...

 

Pupici si spor la bebelit :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Gazela!!! Super testul! acum ca ai dat startul trage cu piciorul sa iei cat mai multe aspirante dupa tine  [il]

 

Caresse,   [pup] mai am maxim 2 saptamani, ca daca nu se hotaraste singur sa vina pana la 39 de saptamani imi face cezariana programata. Deocamdata nu da vre-un semn ca ar avea vre-o intentie sa iasa. Saptamana trecut la eco avea fix 3kg, deci e destul de grasunel  [:)]

 

Mony, testele de ovulatie nu sunt precise, deci nu te descuraja. Nici mie nu mi-a iesit mai pronuntata linia de test in luna in care am ramas insarcinata, deja credeam ca nu ovulez in luna aia dupa cum aratau testele, deci nu te lua doar dupa ele...

 

EDIT: sunt putin confuza [batcap] , ala e test de ovulatie sau de sarcina? Daca e de sarcina, e pozitiv!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...