Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

ella multumim pt postarea acestor carti;sunt in concordanta cu ce gandesc eu; de mult spun ca sunt f importante miscarea, alimentatia si echilibrul interior; de asta eu ii spun lui Mon ca intr-o luna, 2 e gravidutza; pt ca s-a relaxat in ceea ce priveste analizele,  face sport si a slabit, deci a stimulat metabolismul; in concluzie, urmeaza bebe; eu am o problema ca nu reusesc sa renunt definitiv la dulciuri care mai contin zahar rafinat; la Bucuresti imi iese figura pt ca nu fac decat rar si cu zahar brut, dar cand suntem plecati si ajungem pe la prietene care fac prajituri de casa f bune nu prea ma pot abtine si consum; maine e ziua sotului meu si vreau sa ii fac un tort cu frisca si fructe asa ca iar mananac; am zis ca vad ce se intampla luna asta si apoi chiar pun stop la tot ce contine zahar rafinat si faina alba;  si ma bate gandul de mult sa fac niste exercitii de yoga pt cresterea fertilitatii; 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor daca a fost sarcina...s-a dus.
A inceput sa fie si cu rosu.
Declar z1 si sper sa vina si ziua cand voi zice am test pozitiv.

MA scuzati ca sunt putin trista, maine va fi mai bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Mon, mama ei de treaba. Da sa te pup sa treaca supararea  [pup]  [dual] .

Transmite-i Rozei tale din partea mea  [dra]  [mai]  [bruta]  [cusca]   [poc]  [nervo]  [neand] . Sa isi ia "la revedere" de la tine pentru un an minim  [rulo] , o duc departe, la cine o vrea ca noi sigur nu o vrem pe aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu- i nimic fetelor. Poate e mai bine asa.

Acum am venit de la farmacie. Am luat antibioticul pt sot si pt mine, pentru klebsiella iesita la spermocultura. Se ia de 3 ori pe zi lal 8 ore. Am luat si Eubiotics pt flora intestinala.

Va fi bine. Multumesc pt. sustinere si de acum incolo mai devreme de 3 zile intarziere nu mai fac teste.

Un weekend frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony sunt trista asa cum sunt de fiecare data cand vad ca vine rozica la oricare dintre noi. Pe de alta parte, nu ai intarziere neexplicata, organismul functioneaza cum trebuie, e o chestiune de timp pana vine si bebelusul dorit.

Te imbratisez prietena draga.

Si le imbratisez si pe celelalte fete dragi.

Eu tot cu dureri in partea dreapta. Junghiuri uneori foarte puternice, de ma incovoaie. Incerc sa nu fac efort.

Va pup

E Vineri!!!

[perne]  [perne] [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei ia luati si de aici ca de mult nu am mai particiapt la o bataie cu perne; [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...