Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitări, Daena şi sarcină ușoară!

Doamne, de m-aş molipsi de la tine:)*

Fetelor am fost la hematologie, mi-au recoltat, cam în 10 zile avem primele răspunsuri.

Doamne ajută să fie bine!

Joi la gine.

Pupici pe burtici şi pe toate celelalte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teo ce analize ti-a facut? Ti-a dat sa faci profilul de trombofilie? Ca stiu ca ala dureaza atat. [pup]

Doina, eu am trecut de cateva zile (2-3) de ovulatie, dar nu imi fac mari sperante luna asta, am fost si foarte obositi, eu am luat si antibiotice 10 zile si nici nu prea am fost asa intr-o stare zen.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele mele dragi! [flo2]

 

Am reusit si eu in sfarsit sa intru...ne-am intors cu bine in Sibiu, ma bucur mult ca nu am avut rau de masina....mai rau ca alta data...in rest sunt foarte bine, doar somnul nu prea ma lasa in pace, pe la pranz asa as doooormi....in rest doar stari trecatoare de greata. [:)]

 

Daena multumesc frumos pentru urari, multe felicitari pentru fetita ta, sa fie sanatoasa si sa ai sarcina usoara in continuare!!!

 

Pupici la toate fetele si va astept luna asta in titlu....hai nu ma lasati singurica...spor la bebelit si multe teste pozitive!!! [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!Cred ca maine ovulez.Sunt ziua 14.Am test parca pozitiv:)))Din pacate nu pot pune poza pt ca sunt pe tel:*:*:*:*

Anca nu stiu ce sa zic.Si mue mi-a venit la 45 de zile,dar a fost de la anticinceptionale.Si in ianuarie cred ca mi-a venit la 50 de zile si aveam un chist mare de la zmeur ca luasem prea mult:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor! Nu mai stiu ce ziceati ca am in burtica, pana acum am evitat sa ma gandesc ca e fetita sau ca e un baiat, si de alint ii ziceam doar bebe. Pentru ca a venit ca un cadou si e perfect asa cum e. Va doresc la toate sa traiti experienta asta, e mult mai frumos decat mi-am imaginat, si cred ca niciodata nu poti sa contientizezi pe deplin minunea ce se intampla in burtica, cum se face un omulet acolo. E intradevar ceva de la Dumnezeu.

 

Mariell, acum am raspuns, scuze . [batcap]

 

Bafta fetelor la ovulatie, sa fie cu rezultat pe batz!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...