Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

Buna fetele.Ieri am avut test clar pozituv la pranz si am profitat asnoapte.Am sa vad azi ce mai e.Nu vreau sa stiu zile.Vreau doar sa treaca cum vor ele:)))).Sa vad ce iese la testul de la 2.Asnoapte ca niciodata,am stat cu picioarele in sus:))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele.Ieri am avut test clar pozituv la pranz si am profitat asnoapte.Am sa vad azi ce mai e.Nu vreau sa stiu zile.Vreau doar sa treaca cum vor ele:)))).Sa vad ce iese la testul de la 2.Asnoapte ca niciodata,am stat cu picioarele in sus:))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, cred că o să le fac pe toate aşa pe parcurs, fiind destul de costisitoare.

Oricum cînd am rezultatele trebuie să o sun pe d-na dr. şi urmează să ne vedem.

Mi-a recomandat să mai așteptăm vreo 2 luni pînă la noi încercări, pentru refacerea uterului.

Vedem mîine ce zice şi ginecoloaga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina daca ieri ai avut test de ovulatie pozitiv cel mai probabil astazi ovulezi sau chiar maine. Asta e prostia la testele astea ca nu-ti arata exact cand se intampla si intervalul este totusi cam mare( 24-48 ore). Ar trebui sa bebeliti si astazi.

Te pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella eu l-am facut in ziua ovulatiei de 2 ori: prima data dimineata erau cateva liniute iar seara deja se vedea "feriga" intreaga. A doua zi de dimineata era clar negativ, nici urma de liniuta. E chiar super ca stii exact ziua cand ovulezi nu ca la testele de urina ca se poate intampla intre 24 si 48 de ore. Nu-mi pare deloc rau ca l-am luat plus ca este mult mai ieftin decat testele.

Raisa bafta multa in "noua" ta viata. Sper sa fie totul super si sa vina si bebe cat de repede.

Didi mai ai putin si vine barza. Abia astept sa ne aduci vestea cea buna si poza mult asteptata cu baietelul tau voinic. Va pup pe amandoi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina nu e neaparat asa.

Ma dau pe mine exemplu. Luna trecuta am avut test pozitiv in ziua 15 - 2 linii la fel la ora 16.30.

A doua zi la ora 11 am facut altul si aveam tot test pozitiv - numai ca de data asta T-ul era cu mult mai pronuntat decat C-ul. Si da....am ovulat in ziua 16 pentru ca la ora 15.30 la ecografie se vedea clar ca ovulasem.

Doina avea test pozitiv si acum 2 zile. Deci de atunci consideram 24-36 ore ....

Oricum a bebelit aseara - cum nu se putea mai bine. De acum e voia lui Dumnezeu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...