Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata fetelor.

Mony foarte buna limonada ta. Da sper sa vin cu testul pozitiv cat mai repede cu toate ca luna asta am pierdut-o.

Teo spor la treaba.

Ella, Marja voi ce mai faceti?

Fetelor tare mi-as dori sa apara Bubuali si sa ne arate minunatia ei de bebelus. Sper ca sunt bine.

Va pup pe toate fara exceptie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi imi pare rau de z2....ne...ta de rozica....trebuia ea sa isi faca ea aparitia.

Noi de azi mai avem 4 zile de tratament, numai ca de acum luam 2 pastile pe zi la 12 ore.

Si de joia viitoare incepe marea bebeleala.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragele mele,

 

Mony iau si eu o limonada, tare buna eeee. Am reusit sa fac si eu ochisori, tare greu cu somnul asta :p

Va pup pe toate, sa aveti o zi minunata si un weekend deosebit, luna asta trebuie sa veniti cu vesti bune bune neaparat!!!

:* :* :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony nu-i bai nu ma supar pe Rozica luna asta. Important e ca am ajuns la 9 zile faza luteala ce e un progres de la 6 cat am avut ultimele 4 luni. Ce mi se pare dubios e ca a venit cu toate ca inca luam progesteronul. Inseamna ca nivelul de progesteron din corpul meu e tare tare mic. O sa ved exact cat de mic peste 2 luni cand fac analizele.

Fug la munca!

Pup

ps.Danutza mi-e dor de tine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutaaare!!!

Lavi te puuup....si mie mi.e dor de tine si de discutiile cu voi insa in ultima vreme stau cam prost cu timpul liber. E perioada tezelor si asta ma tine ocupata. De saptamana viitoare cred ca va fi mai ok programul insa nu pt mult timp pt ca se apropie sfarsitul anului scolar....medii de incheiat, statistici, etc. Incerc printre picaturi sa intru sa vad ce ati mai scris, sa va salut si puuupu.

Despre mine nu am ce va spune, nu stiu daca am ovulat, in ce zi sunt, nimic. Sa intru in vacanta si ma voi ocupa mai mult de mine...analize, investigatii, etc.

Elena, graviduta frumusica ma bucur ca vei avea ocupatie vara asta si sa stii ca totusi eu mai sper ca e fetita! Te puuuup dublu!!!

Didi, nastere usoara si asteptam vesti!

Marja, Maryella, Raisa, Mon, Corinuta, Ella, Doina, Vio, Caresse, Gazela, Teo va puuup cu drag!

Va doresc un weekend minunat si poate ne intalnim diseara la bataia cu perne!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...