Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FELICITARI GAZELA! Aspirante optimiste (848)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc fetelor, barza am trimis-o deja, cu dedicatie pt Lavinia, dar i-am spus sa mai aduca si alte berze prietene cu ea :)

Am uitat sa precizez ca fix la 38s si 5 zile o nascusem si pe printesa, sunt un adevarat cronometru :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!!!

Didiii felicitari draguță!!!! Sa va traiasca bebele, sa fie sanatos si mancacios!

Ieri am fost in vizita la prietena la curte si la un moment dat am stat pe o patura pe iarba si ce sa vad?!.....doua barzuci zburau deasupra noastra. Sigur una era barza de la Didi si una cine stie cine a lasat.o libera. Chiar glumeam cu fetele, ca acele barzuci cautau o loc sa se adaposteasca...as fi vrut sa iau eu una, dar nu am reusit....sau poate cine stie, la sf lunii aflu!

Va doresc o saptamana superba!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [flo2]

 

Yeyyyyy...a venit bebe Andrei pe lume [s] . Didi recuperare usoara si un bebe sanatos tun, cuminte si mancacios. [il] [il] [il] [pk] [pk] [pk] [flo2] [flo2] [flo2] FELICITARI

Eu azi termin tratamentul cu antibiotic. De joi incepe marea bebeleala - din  z14. [pathot] In week mi-am visat baiatul, ii faceam baitza cu tati, putin cam stangaci, dar implicati (a fost un vis din care nu as fi dorit sa ma mai trezesc) [il]

Danuta era barza ta. [pk] [alcool]

 

O zi dulce si minunata va doresc!

post-128929-0-30176600-1400476363_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mon multumin pt cocktail.uri!!!! Ce bine arata!!! Frumos vis ai avut, poate poate luna asta vei veni cu vestea cu cate tot ne "ameninti". Sa dea Domnul sa fie barzucile unora dintre noi....macar doua teste pozitive luna asta, trebuie neaparat!!!!!! Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...