Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Triplul test in sarcina - pret si unde?


Recommended Posts

  • Administrators

dragi gravidute sau tinere mamici avem nevoie de ajutorul vostru pentru o informatie:

 

_ daca ati facut triplul test de sarcina, cat a costat? Sau e gratis? Unde l-ati facut?

 

multumim anticipat pentru raspunsurile voastre = ne vor folosi mult infomatiile voastre. 

 

[dc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Preturile difera in functie de oras, locul unde iti faci. Am auzit ca la Bucuresti se desfasoara un program pentru mamici si se face gratuit, parca la Filantropia, dar nu mai tin minte sigur. Eu cu eco de la ginecolog (tocmai atunci faceam consultatia lunara - deci, costa atat cat practica medicul tau) am fost la Siveco - si acolo trebuie sa se completeze fisa (la mine ei m-au trimis inapoi la ginecolog ca nu au vrut sa-sia sume raspunderea dc competeaza ceva gresit din ecograf), mi s-a preluat sange pentru test care a costat 130 lei si au durat cateva zile sa primesc rezultatul pentru ca ei trimit sangele pentru analize la Bucuresti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...