Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

multu' Maddutz pt casuta noua. nu imi vine sa cred ca suntem aici.

 

fetelor va multumesc ca ati fost alaturi de mine pe perioada asta frumoasa si grea.

sper sa ramanem impreuna si aici. fetele de la odiseea de iul-aug2005, apoi bb iul-aug2005 nu mai scriu acum, dupa ce am trecut la bb s-au imputinat si apoi nu au mai scris.

noi am fost mult mai vorbarete si doar fete dintr-o luna, sper sa ramanem la fel de multe si vorbarete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Se pune ca am mieunat eu scriindu-l?

 

se pune [flo2] ai talent [:)]

si eu am facut chitz-chitz citindu-l, apoi am oftat ca am plecat pt a2a oara de acolo si nu stiu daca voi mai ajunge iar la odisee

Da :)). Esti o talentoasa. Si mi-ai reamintit cat sunt de recunoscatoare ca va am pe voi. Cine stie ce s-ar fi ales de mine daca n-ati fi fost voi? Va iubesc pe toate.

subscriu cu lacrimi in coltul ochilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc fetelor ca ati fost alaturi de mine. Va multumesc pentru mesajele de azi si pentru tot ce mi-ati scris si m-ati sfatuit pana acum. M-a ajutat foarte mult stiind ca atatea persoane se gandesc si sunt alaturi de mine si vor sa ma ajute.

Ma baga somnic, sper ca si bebe sa fie in asentimentul meu. Va pup, noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, frumoase cuvinte.

Si eu sper sa ramaneti pe forum, eu voi ramane :) Mi-as dori candva, intr-o zi, cand sunt copiii marisori si merg deja in picioare, sa ne si intalnim. Ar fi super frumos.

 

Alex, da, al meu e la puseul de 6 sapt. A mancat 230 ml in cam o ora, ca am incercat sa trag de timp, sa nu ii dau bibe dupa bibe, de teama vomatului aluia de prea plin. Dar n-a avut nicio treaba, nici n-a regurgitat.

Eu nici macar nu visez sa adoarma sau sa doarma fara mine, e agatat ca o maimuta de mine, mananc cu el in brate, fac treaba cu o mana, dar nu ma zbat sa il dezvat de pe acum, o sa am timp, deocamdata ma bucur la maxim de el :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kary ,Emma foarte frumos !!! Sper si eu sa rămânem împreuna aici :)

 

Mess , nu am mai încercat Sns-ul . Acum a vrut seara din biberon . Azi am luat Galatocil,sa vad ,sper sa funcționeaze .

 

Eu ca citesc mereu ,mai greu cu scrisul ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...