Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Eu am scris ca mi s-a parut ca nu v-am multumit indeajuns :).

 

Bebe meu iar doarme , nu a mai supt de la 9-10...pe la 12 a adormit. In ritmul asta, pierd si laptrle pe care il mai am. Tricoul e fleasca si sânii sunt pietroi. Imi trebuie o pompa electrica neaparat. Macar noaptea sa pastrez lactatia, eu noaptea vreau sa alaptez, ziua...nu asa mult :) faza e ca nici nu stiu ce ganduri are dl bebe. Daca ma mulg si el se trezesre si vrea sa pape...ce fac?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex, eu mulg de 4 ori pe zi acuma, dar da, e greu de aproximat cand o sa vrea sa pape. Dar consultanta mi-a zis ca pana nu ne asiguram ca bb ia bine in greutate doar sugind, fara sticluta, sa mulg in paralel ca sa nu scada cumva laptele daca bb nu papa tot din san. Uneori mulg 20-30 ml (seara e mai putin), acum dimineata de ex am muls 110 ml dupa ce a papat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex ii dai biberon cu ce ai muls si la mine se mai intampla asa

Al meu nu mai vrea biberon...aseara de la 18:30 pana la 23:00 a fost tot agatat de mine, devenise nervos ca nu mai vine ninic dar sticluta nu vroia. La un moment dat a reusit cumva mams sa ii dea 60 ml cu sticluta, a dormit 20 de min si apoi iar ka san...Si acuma inteleg pe deplin panica lui Sim...ce ma fac daca nu suge destul si nu vrea nici din sticluta eu ce ma fac??? Am in frigider lapte muls de irri dimineata si nu il vrea...azi trebuie sa merg sa imi iau pliculețe sa pun la congelator ca altfel il arunc :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu nu mai vrea biberon...aseara de la 18:30 pana la 23:00 a fost tot agatat de mine, devenise nervos ca nu mai vine ninic dar sticluta nu vroia. La un moment dat a reusit cumva mams sa ii dea 60 ml cu sticluta, a dormit 20 de min si apoi iar ka san...Si acuma inteleg pe deplin panica lui Sim...ce ma fac daca nu suge destul si nu vrea nici din sticluta eu ce ma fac??? Am in frigider lapte muls de irri dimineata si nu il vrea...azi trebuie sa merg sa imi iau pliculețe sa pun la congelator ca altfel il arunc :(

poca, fa-ti si tu un sns. poate il pacalesti cum ca papa de la san...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...