Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Poca :((( uff ,eu stresată tare cu asta . A fost moasa ,l-a cantarit si a luat bine in greutate ,nu stiu ce mananca so de unde....

Bravo, Sim!!

Ceva este, altfel Andrei nu ar creste.

Si eu sunt f stresata. O sa vad sapt viitoare cu cantarul cum stam. Eu sunt multu cu SNS ul deocamdata!

Haide, Poca, poate e ok si la voi, sa ne stresam mai putin, ce bine ar fi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aş fi cea mai fericită să fie ok...

În plus cred că are si ceva dermatită, pe langa petele și bubițele de pe față are pielea tare aspră și pe corp, mai ales pe picioruşe. Luni o să mergem la doctor să vedem ce zice. ..

Poca, poate nu-i nimic. Si la a mea se mai ia pielicica, moasa zicea ca e normal. Dar nu f mult, si e drept ca in ultima vremme din ce in ce mai rar. Si a inceput si ea sa faca mici bubite, pe fatzuca, nu le dau cu nimic (doar o spal) trec de la sine.

 

Uff, da, e mai complicat cu mixt alaptat si supliment, tocmai ca mergi cumva in orb...

 

De ex a mea azi a mancat la san pe la 10.30 bine dupa parerea mea, a mai vrut desi nu cred ca mai curgea de la san, am pus SNS ul cu 50 ml tot de la mine. A papat tot, a stat treaza vreo ora cu entertainement, apoi a adormit. S-a mai matzait de vreo 2 ori, dar tot doarme si acum.

Eveniment! Parca mi-e si teama sa o las atata sa doarma

Nu-i e in fire, mai alea ziua, sa nu stea agatata de tzatza...

Dar fac si eu ca Baby: las kupilu in pace, daca doarme, sa doarma!

 

Andika, sper sa fie bine micul Zoard. Sa nu ne lasi fara vesti, ca ne panicam. Na, ca matusile..:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, noi cica suntem cu dermatita. Am dat-o cu fuci nu mai stiu cum, si dupa prima tura s-au si retras bubitele...incepe sa redevina pielea fina Banuiesc acum ca treceau oricum, dar pt linistea mea m-amdus la dr, si nu imi pare rau. Aaa, fucicort e crema.

 

Ce inseamna cand apare mucus in scaun? Eu gasesc cam odata la 2.3 zile. in rest, ne kkcim mult si cam de 2- 3 ori in 24 ore. si cateidata face verde, dar putin. Si asta tot cam rarut, cam la 2 zile, dupa scaunul de umple scutecul diminrata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, noi cica suntem cu dermatita. Am dat-o cu fuci nu mai stiu cum, si dupa prima tura s-au si retras bubitele...incepe sa redevina pielea fina Banuiesc acum ca treceau oricum, dar pt linistea mea m-amdus la dr, si nu imi pare rau. Aaa, fucicort e crema.

 

Ce inseamna cand apare mucus in scaun? Eu gasesc cam odata la 2.3 zile. in rest, ne kkcim mult si cam de 2- 3 ori in 24 ore. si cateidata face verde, dar putin. Si asta tot cam rarut, cam la 2 zile, dupa scaunul de umple scutecul diminrata...

Corticosteroizii sunt periculosi...daca nu e musai mai bine evitati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...