Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Dar la control doctorita mi-a dat un tratament cu ovule, spunea ca e mucoasa vaginala foarte iritata si ca dc incerc sex o sa doara :( nu ca as avea timp sau chef de asemenea activitati momentan..

Se pare ca nu ne mai prinde locul in casa daca e cald si soare :)

Nici cu am apucat sa citesc ce ati mai scris, de fapt am inceput si am dat peste o mare durere de-a mea :) [ascuns]

Didi, ce fel de ovule ti-a recomandat? Ajuta la refacerea mucoasei?

Am (mai) incercat si ........ parca as fi vesnic virgina, de fapt mai rau, ca jena se resimte in tot vaginul [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Altfel sunt ok, doar ca.......... vreau sa fie ca pe vremuri [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi plac discutiile astea despre muci fix cand mananc eu

Vezi? De-aia nu ai voie sa mananci cu ochii la tableta [soricel]

Masa-i masa. Punct! [soricel]

 

 

io consum multe servetele umede pt bb acum, voi?

 

Idem, dar ............. ne-am facut provizii, a luat sotul o cutie mare, nici nu stiu cate pachete sunt in ea, dar e mare [batcap]  L-am certat cand a luat-o, insa, vazand in ce ritm se consuma........ mi-am retras cuvintele.

Dupa kk si eu o spal, ca pute, oricat as sterge-o, insa nu o pot duce la baie asa plina de kk, trebuie sa adunam grosul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, ma bucur ca ti-ai revenit.

Lui Andi i-au disparut cosuletele de pe fata, din senin. Mi-a ajuns sapunul de alep, dar nici n-am apucat sa-l folosesc.

O sa-mi iau si eu apa termala pt pielea bebelusului, ca v-am auzit pe voi. Eu o foloseam mai demult pentru ten si eram tare multumita de ea..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copilul asta mi-a mancat ficatii azi. 10 minute somn, 2 ore treaz. Parca-i bagat in priza. Un minut n-a stat locului. E mancat, schimbat, colici n-are. Deja ma doare capul. De la atata agitatie, jumate din haleala a fost pe el sau pe mine. Ne-am schimbat amandoi de 4 ori. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu ne mai prinde locul in casa daca e cald si soare :)

Nici cu am apucat sa citesc ce ati mai scris, de fapt am inceput si am dat peste o mare durere de-a mea :) [ascuns]

Didi, ce fel de ovule ti-a recomandat? Ajuta la refacerea mucoasei?

Am (mai) incercat si ........ parca as fi vesnic virgina, de fapt mai rau, ca jena se resimte in tot vaginul [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Altfel sunt ok, doar ca.......... vreau sa fie ca pe vremuri [ascuns]

Cerviron ovule, dimineata si seara, 5 zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apa termala o dau direct pe fata bebelui si ori o las sa dispara singura ori o sterg dupa 3 min prin tamponare cu comprese sterile.

Servetele nu folosesc decat atunci cand sunt plecata in rest il spal cu apa si gel de baie de fiecare data cand il schimb .

Gina dr meu mi a zis sa folosesc lubrifiant cand imi incep iar viata intima.

Eu revin cu intrebarea bebe are un fornait dar in gat parca eu ii scot mucii cu batista bebeluduluo si tot se aude, o fi racit? Sa imi fac griji?

Multumesc fetelor pt recomandari pt sisteme de purtat bebr

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...