Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

Fetelor v.au disparut hemoroizii?Eu am avut scaune cu muuult sange de m.am speriat rau si am fost la dr.E de la hemorouzi si scap cu dieta.

Am primit de la cumnata-mea super hainute de fetite adooorabile si in stare impecabila-bluzite,caciuilite,palton,rochite,JULIA CHILOTI BUFANTI.Nici nu stiam ca le mai are.A fost surpriza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Arrya, am inteles :)). Asa mi se intampla mie la bloc in Ro cand vroiam sa fac dush noaptea sau dimineata, asteptam o gramaaaada.

 

Monica, da...am lapte dar putin. In niciun caz de cat are nevoie bebe, cred ca nici macar jumatate :(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya ,eu am spus de baby Bjørn ,sa le ia naiba ,aici spun ca sunt cele mai bune ,special concepute ... Si sunt si cele mai scumpe :((( Eu i-l am pe acesta :

http://www.thinkprams.com.au/baby-bjorn-baby-carrier-miracle-black-silver

 

Deeaioama ,nu te necaji ,asa sunt soacrele . Ce este drept si eu m-am enervat cand am citit .

 

Anamaria si al meu haraie ,nu stiu cecsa iti spun :(

 

Baby ,încă ma gândesc la mazarea ta ...

 

Alex ,ma bucur tare ca esti mai bine , poate ne plimbam copii împreuna in tara :)

 

Cine era don Tulcea aici ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu cine a zis aici ca si-a cumparat sistem babybjorn. Atentie, NU este ergonomic, picioarele copilului nu formeaza acel M, ci ii atarna in jos, punand presiune pe solduri, crescand riscul de displazie de sold. M-am uitat la pozele de aici si am vazut picioarele atarnand: http://www.babybjorn.com/baby-carriers/baby-carrier-one/

 

asdf.png

Voiam si eu sa zic. Wrapuri, slinguri, soft structured carriers sunt ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața,

Ce dulceață, Stefiana. Cnd e botezul?

 

Eu tocmai ce am venit de la biserica. Am fost sa îmi facă molifta. Am lipsit 20 minute. Lăsasem pe bb mâncat lp, kkt, proaspăt trezit. L-am găsit plângând de somn și mancandu-si pumnii. Degeaba îl plimba și ii canta tati. L-am pus la sân, în 2 minute era lemn. Dormea dus ;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

Monica, mă stresez că până acum o săptămână Andrei mânca lm muls din sticluță. Acum e aproape nunai direct de la sursă și nu știu cât papă. De aia zic că aștept să văd dacă ia in greutate în perioada următoare.

Deea, OMG! Nu pot decât să sper că soțul va fi de partea ta și va pune lucrurile la punct că dacă nu, nu te văd bine. Și mai pune-o și tu la punct, e casa ta și copilul tău.

Acestea fiind spuse ma bag iar la somn că nu prea am dormit azi noapte. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...