Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

cu soacra am patit-o si eu desi nu ma asteptam... eu am o relatie foarte buna cu ea, dar am vazut ca totul pana la copil :))))

bine, nu a fost deloc asa rau cum mai citesc pe la voi, dar totusi... la mine a fost doar faza cu repezitul ca un vultur sa ia copilul in brate. desi inteleg pe de o parte, pentru ca socrii stau la 1000+ km de noi si cred ca o sa isi poata vedea nepoata doar de 2 ori pe an maxim... iar acum au venit de Paste la noi si am inteles ca voia sa stea cat mai mult timp cu ea, dar eu in tot timpul asta m-am simtit ca un biberon, eu o alaptam, ea o lua repede sa stea cu ea...

de cateva ori m-am enervat ca fetita plangea si se linistea doar la mine, dar ea tot insista sa o tina, ca poate reuseste si ea...degeaba...eu o calmam, ea o lua si incepea din nou sa planga...bine, a fost doar de vreo 2 ori, cand a vazut ca nu e chip, m-a/ne-a lasat in pace

in rest insa, nu s-a bagat, nici cu sfaturi nesolicitate, nici cu altceva 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poca, daca nu plange mai mult ca inainte si face kk si uda scitece tot ca inainte nu ai motive de ibgrijorare. Dar iti tin pumnii pe cand il cantaresti.

 

Deea, zi-i la soacra-ta ca ti-e asa dor de niste sarmale (sau ce stie ea face si tu nu) si pune-o la bucatarie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu acum cu un sfat nesolicitat :)))

 

de fapt o idee de incercat daca aveti si voi bebelusi care dorm doar daca stati langa ei (ca a mea :)) ). am descoperit ca daca adoarme in brate pe burta mea si o pun jos pe burtica doarme singura mai mult timp.. pe spate cand o pun, in schimb, se trezeste in 10 minute maxim [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Didi :)

Ce imbunatatiri simti daca nu te-ai apucat de...... treaba inca? Eu nu am nicio jena in restul timpului, doar la [sex]

Anamaria, am incercat cu lubrifiant, insa....... parca as spune exact ca doctora lui Didi: mucoasa e iritata, orice i-as da, pe moment nu are efect [alcool]

O sa-l sun pe doctor, insa problema este ca, orice mi-ar da, nu cred ca are efect asa de rapid, adica........... sotul pleaca saptamana viitoare, deci.......... intram iar la post :((((

Pai primele dati cand am bagat ovulele cam durea, dar la sf tratamentului era muuuult mai bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, de 3 zile am descoperit si eu ca doarme mult mai linistita pe burtica..... am mai incercat mai demult, dar plangea. Acum o pun semiadormita. A dormit ieri 4 ore si ceva, de ma miram de ea, ca niciodata ziua nu dormea atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, sunt tot aici, doar ca nu prea mai apuc sa scriu.

Monica, mor dupa chiloteii bufanti, avem si noi si mai avem si chilotei din dantela :-)))

Fetelor, asa face si mama (ia fata cum o las jos chiar daca doarme), dar o inteleg. Mereu ma suna sa.mi spuna ca se usuca de dorul ei.

Deea, cunosc situatia. A mea face niste chestii de te doare capu'. Mie imi zice ca o tin prea mult la san, "una, doua o pui la tzatza" iar cand vine sotu' baga d-alea nefacute gen "mami nu.mi da sa mananc". Cand i.am spus de fatza cu el ca.mi spune sa nu.i mai bag atat tzatza in gura, ea a negat. Sa nu te umpli de nervi (ca sa nu zic spumele mării)?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...