Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, era lapte destul. Saptamana trecuta, vreo 5 zile, trecand si pe sapt asta, cred ca a fost la puseu...dormea putin si sugea mult. De vreo 3 zile seara ma bate la alaptat si urla. Avem implinite 6 saptamani de joi, iar de ieri am realizat ca fata mea stie plange...de iti sparge timpanele. Soprana o fac. Asa ca, am zis sa mulg, sa fie in caz ca nu se satura seara. Stiu ca plange de foame seara pt ca daca ii distrag atentia cu ceva vreo 10 min, vine cat de cat laptic, tace cat vine, apoi iar ne batem, iar facem scandal...zici ca e la comanda. M am gandit si la varianta de colici, dar nu se chirceste, nu se aduna, doar se inroseste de nervi si urla...Tareeeee! Ii bag tzatza n gura, tace pe moment, trage de 2-3 ori, apoi iar urla...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes nu stiy ce sa.ti spun.Mi se pare ca si tu te chinui mult dar voi stiti.

Asa-i Monica, dar parca inca nui vine 100% sa renunt, desi cand nu mai intwleg nimic dim c se hraneste copilu asta imi vine sa las balta tor si sa trec pe lp si gata

De ex acum i curg sanii, ea sta bine merci so se uita la mautoaie dupa ce a vomitat tot ce a mancat la ora 9.00.

Nu i-o fi foame? Ca am mai incercat-o la san de vreo 2 ori

A tras de vreo 2 ori, sa nua refuze, cred, si gata.

Of!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca si eu am probleme cu hemo...tare ma doare fundul, dar nu se vede si nu se simte nimic la pipait...imi cer scuze pentru detalii, fetelor mai sensibile :D

deea, pot fi hemoroizi interni si sa nu se simta la palpare. sau poate fi fisura anala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io azi is in post negru cu tigarile. Imi vine sa musc pe cineva.

ieri imi povestea un vecin ca s-a lasat de fumat. motivul? BANII  [batcap]

calculase, pe luna, tigarile il costau 450 de ron. iar pe an 5400 ron [fal] 

 

 

ps: daca te ajuta, te enervez ca sa iti versi nervii pe mine [soricel] [soricel] [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...