Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am hotarat sa facem botezul fara plicuri. Adica nu primim bani. Poate daca vrea cineva sa ii aduca vreun cadou... insa tare ma tem ca cei din familie nu vor respecta asta si se vor simti prost ceilalti invitati.

Vom fi maxim 30 de persoane cu totul. La decoratiuni nici nu m-am gandit pana acum. De invitatii nici nu are rost sa vorbim. Vor fi doar rude si prieteni apropiati pe care ii invitam verbal. Vom avea dj ca si la nunta. Am fost f multumiti atunci

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi o sa fim in jur de 40 de persoane, familia restransa si prietenii apropiati. Noi vrem sa fie mai mult ca o petrecere, sa ne simtim bine si atat. Bebe oricum nu o sa fie prezent prea mult si nici nu mi-as dori sa-l rin in gălăgie.

 

Mes, si eu credeam ca e mai simplu cu lp dar nu e, cel putin acum. Bebe meu tot vrea alinare la san, daca il doare ceva, se calmeaza mai usor la san, adoarme mai repede, chiar daca si asa plange. Eu am spus ca sper pana la 3 luni cand trece perioada mai grea, sa-i pot da si san, macar de confort. Dupa 3 luni, lactatia depinde de cat de mult a supt bebe anterior si al meu cum a supt asa de bine...e clar ca nu voi mai avea lapte prea mult. Deci cred ca si daca mi-as fi dorit sa alaptez mai mult de 3 luni, nu as fi reusit, poate tot asa...de confort, putina tzitzi si gata :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, esti o scumpa da nu-i cazul :))). Nu-s nervoasa. Sunt agitata mai mult. Tare as vrea si eu sa ma las dar nu am atata vointa.

 

Monica, ma mananca limba da ma abtin in legatura cu "felicitari ca iti permiti"

 

Baby, io cred ca azi nu ai fost la biserica de te mananca limba... :P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teodora, multa bafta, sa-ti ajute DD sa iti implinesti visul [pup]

 

Maddutz, frumoasa foc balerina ta [bbfata] si are dreptate Andi: tare scumpa la vedere :)))

Sim, daca discutati deschis si calm despre situatie, nu puteti ajunge la o intelegere, un compromis? Aveti o familie frumoasa (banuiesc ca despre voi e vorba, iertare daca gresesc), e pacat sa va lasati afectati de terte persoane, fie ele si rude apropiate, voi trei sunteti pe primul plan.

Multumesc mult, Ginaro!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sigur nu ma coafez acasa. La mine dureaxa 2 ore spalatul+ uscatul cu peria :(((. Eu vreau sa imi fac o coafura gen anii 60. Mi se par cele mai frumoase femei in acei ani. Ador stilul acela! Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...