Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 1


Recommended Posts

  • Răspunsuri 720
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Arrya, si eu simt înțepături in san de cateva ori pe zi.

Al meu a inceput si noaptea sa pape supliment , de 2 zile nu am mai scspat...nu stiu de ce, poate pentru ca doarme mai mult?! Azi a dormit o ora in carut, acum doarme de vreo 2 ore jumate, noaptea are un somn lung de 5 ore si apoi inca unul de vreo 3 dar cu pauza de papa si oracait intre. Vreo 2-3 ore, depinde.

Al meu are siguuuur dureri de burta, mititelul. Am observat ca adoarme mai rpd si fara asa mult plans in pozitia broscuta la pieptul meu. Asa scoate si mai usor si mai mult gaze. La san adoarme cateodata dar ziua bea mai putin lp. Poate din cauza sns-ului...De la 8 dimineața, a baut doar vreo 180 de ml lp. Necesarul lui este de 800 ml.

Poate o fi si al meu la puseu, de e asa nervos noaptea. De maine imi inchiriez pompa si o sa-l tin mai putin la san. O sa-i dau direcy cu sns-ul si apoi pompa sau cate 15 minute la san, bibe si apoi pompa, in functie de situatie. Sunt foarte obosită din cauza programului de hranire+adormire care dureaza cam 1h 30-2 h

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu are inca un program bine stabilit. Important e ca vad ca poate dormi si el daca vreaaaa. Astept sa vad cum evoluam. Reușesc sa-l pacalesc si cu coșulețul. Dar nu imi mai iese somnul lui langa mine la orizontala,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, nu ai fost la controlul de 6 sapt? Ca sunt curioasa...eu am ramas cu sechele de la controlul de dupa nastere...

 

Maddutz, exista vreyb tratament care sa fie bun si pentru hemo si pt fisuri? ca io nush ce am, mi e o groaza...sunt si constipata....dar su cabd merg...zici ca ma zgarie...e groaznic.

 

Alex, si mie imu pari mai relaxata si imi pare bibe ca dl bebe doarme mai mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, nu ai fost la controlul de 6 sapt? Ca sunt curioasa...eu am ramas cu sechele de la controlul de dupa nastere...

 

Maddutz, exista vreyb tratament care sa fie bun si pentru hemo si pt fisuri? ca io nush ce am, mi e o groaza...sunt si constipata....dar su cabd merg...zici ca ma zgarie...e groaznic.

 

Alex, si mie imu pari mai relaxata si imi pare bibe ca dl bebe doarme mai mult.

deea, ia hemorzon si crema si supozitoare. sau orice pentru hemoroizi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...